KrásaNehty

Nejmodernější nehty pro květen 2023

Nejmodernější nehty pro květen 2023

První máj, nehtů čas. Jaro už otevřelo své dveře a s prvním sluncem přichází také touha po změně naší vizáže. Tentokrát se zaměříme na nehty a poradíme vám, jaké jsou nejmodernější novinky ve světě nehtů pro letošní květen. Inspirujte se a vyberte si svůj nový styl, protože právě ruce jsou vaší každodenní vizitkou v práci i doma.

Babyboomer nehty

Nelekněte se slova baby v názvu. Tato trendy úprava nehtů má totiž s dětmi společné pouze to, že historie tohoto stylu sahá do boomu s narozením dětí po druhé světové válce. Právě tehdy totiž babyboomer nehty vznikly. A důvod? Jednoduše se dámy chtěly zase líbit svým mužům. A není se čemu divit, že si vybraly zrovna tento typ modeláže! Proč?

  • babyboomer nehty působí naprosto dokonale a elegantně
  • podobají se klasické francouzské manikúře s tím rozdílem, že bílý a tělový lak má hladký přechod do ztracena
  • hodí se všude a ke všemu, ať už do práce nebo za zábavou

A co ze všeho nejvíce na babyboomer nehtech zbožňujeme my? To, že vypadají čistě. Čisté a úhledné nehty jsou totiž důležitou esencí pro eleganci a ženskost.

Proužkované nehty

Není žádným tajemstvím, že trendy určují především módní návrháři. Přehlídka slavného návrháře Tommy Hilfigera ukázala pruhované oblečení i pruhované nehty, které zaujaly nejvíce lidí z publika i módní nadšence.

Proužky tvořte vodorovně a pomoct si můžete s obyčejnou lepící páskou na malování stěn. Díky ní na svých nehtech vytvoříte naprosto rovné trendy proužky. A jaké barvy zvolit? No přece ty typické pro značku Tommy Hilfiger – modrou a červenou!

Tip! Lak na nehty nechte úplně zaschnout, než pásku odtrhnete. 

Šperky a samolepky na nehty

V květnu své nehty ozdobte veselými šperky a samolepkami. Jestliže se bude jednat o objemný šperk, aplikujte jej pouze na jeden nehet. Nejčastěji se používá malíček. 

V případě samolepek si můžete opravdu pohrát a dodat vašim nehtům jarní pozitivní nádech! Je libo srdíčka, sluníčka nebo třeba barevné ornamenty? V květnu je na nehtech dovoleno vše! Vraťte se proto do svých dětských let a nestyďte se své nehty ozdobit čímkoliv. A jestli máte doma malou pomocnici, máte napůl vyhráno, protože budete mít inspiraci z první ruky.