Krása a módaNehty

Nejmodernější nehty pro jaro 2024: 5 těch, co musí zkusit každá žena

Nejmodernější nehty pro jaro 2024: 5 těch, co musí zkusit každá žena

K jaru patří zejména květy a pastelové barvy. Nosí se na oblečení, ale ozdobit jimi můžete i své nehty. Jaké jsou další jarní trendy? Poradíme vám, jaké manikúra se letos nosí. Tady je pět letošních trendů, ze kterých si vybere každá žena.

Pastelové barvy

Vsaďte na klasiku a nalakujte si nehty jednou z oblíbených pastelových barev. Může to být světle růžová, tyrkysová nebo třeba žlutá. Vsadit můžete i na barvu roku, kterou je Peach Fuzz (jemná broskvová).

Pokud toužíte zazářit, můžete jednotlivé barvy kombinovat mezi sebou. Vyzkoušejte ombré nebo babyboomer manikúru.

Minimalismus

Minimalismus letos letí. Nosí se klasické kousky oblečení, kvalitní látky, jednoduché střihy. Trend minimalismu platí i pro manikúru. Nehty si tedy nalakujte bezbarvým nebo ombré lakem a hurá ven. Pokud fandíte elegantní módě, noste francouzskou manikúru.

Linie a geometrické vzory (tzv. grafické nehty)

Kdo chce, může si nehty ozdobit drobnými minimalistickými nebo geometrickými vzory. Vhodné jsou drobné tečky, čárky nebo třeba čtverečky na lesklém nebo matném povrchu. Nepřehánějte to, méně je někdy více.

Metalické nehty

K luxusním outfitům nebo na večerní akce se skvěle hodí metalické nehty nebo nehty s metalickými detaily. Jaké barvy jsou nejvhodnější? Zlatá, stříbrná nebo bronzová. Nosí si u nehty perleťové.

Šalvějově zelená barva nehtů

Na jaře se všechno zelená a zelenat se mohou i vaše nehty. Šalvějově zelená barva působí velmi decentním a navíc uklidňujícím dojmem.

Speciální tip pro vás: Nechcete-li mít nehty celé zelené, vytvořte si na nich pouze zelené detaily nebo zkuste netradiční francouzskou manikúru.