Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 5.5.2023 pro všechna znamení

Horoskop na dnešek – pátek 5.5.2023 pro všechna znamení

Beran

Číslo 5 symbolizuje změnu, takže se připravte, že právě dnešní den vás může jakkoli překvapit. Pokud se vzniklé problémy budou dát napravit, pak si s nimi nedělejte těžkou hlavu. Citlivější jedince může vyčerpat úplněk. Na to platí jediné: dopřát si dostatek spánku a odpočinku. Měsíc ve Štíru posiluje vaši smyslnost, takže je ten nejlepší čas na vyznání lásky. Ohledně partnera se zaměřte ale také na jeho okruh aktivit.

Býk

V dnešní den očekávají Býka různá překvapení. Některá z nich budou dobrá, například zajímavá nabídka týkající se práce i osobního života. I když na některé nabídky nelze odpovědět ihned, hvězdy radí: rozhodněte se rychle! Příležitost nebude trvat věčně. Dnešní den přeje navazování nových vztahů – ať už kolegiálních, přátelských, tak také romantických. Flirtujte a budete v centru dění.

Blíženci

Pětka v dnešním datu přináší spoustu změn. Ty mohou být pozitivní, ale také negativní. Úplněk může být pro některé psychicky náročný, pro Blížence ale znamená ideální období pro sebe rozvíjení a kreativitu. Díky tomu můžete mít tendence zůstávat v práci déle, dejte si ale pozor na přepracování. Můžete být podezřívavý, vyvarujte se ale konfrontacím se svým partnerem. Raději svou energii přesměrujte na řešení jiných problémů.

Rak

Důvěřivost se nevyplácí, a rozhodně ne Rakům v tento den. Ten bude totiž hodně nepředvídatelný, nicméně Raci budou plní kreativity a energie. Pusťte se dnes do plánů, které budou mít dlouhodobý dopad, protože je velice pravděpodobné, že se splní dle očekávání. Dejte si pozor na to, co komu říkáte. Nenechte se zatáhnout do hádky, jednejte naopak přátelsky.

Lev

Pětka v datu znamená nepředvídatelné události. Lvi mohou zapomenout na všechny své problémy. Na nic nemyslete a užívejte si den. Hrozí sice hádky, nicméně pokud si dostatečně odpočinete, budete mít vše pod kontrolou. Své sny a plány si (alespoň pro dnešní den) nechte pro sebe. Pokud byste je prezentovali před nesprávnými osobami, mohli byste se stát terčem pomluv.

Panna

Měli byste se řídit zejména svou intuicí. Pátý den měsíce může být chaotický, nenechte se tím ale vyvést z míry. Ačkoli vás to táhne ke kreativní práci, hrozí také velká únava, takže to rozhodně nepřehánějte. Dejte si pozor na hádky a různá nedorozumění, ke kterým přispívá Měsíc ve Štíru. Váš partner potřebuje ujistit, že jej milujete. Neváhejte tedy s vyznáním citů.

Váhy

Pátý den měsíce bude pro Váhy ve znamení pozitivních změn. Bude to den hektický, který vás sice může vyčerpat, nicméně se můžete dočkat změny zaměstnání nebo ukončení nefunkčního vztahu. Úplněk může způsobit také únavu, před ní se jde ale bránit relaxací. V rodinném životě můžete vykazovat pro Váhy netypické vlastnosti, jako je podráždění až agresivita.

Štír

Chaos a zmatek dnešního dne byste měli přečkat raději někde v klidu. Nedělejte žádná ukvapená rozhodnutí. V tento den budete nadmíru citliví, takže hrozí hádky. Pokud svou energii ale nasměrujete tím správným směrem, můžete svou citlivost využít pozitivně. Otevřete svému partnerovi srdce. Také ve vztazích s příbuznými budete moci udělat kroky k lepšímu. Dejte najevo, že vám na nich záleží.

Střelec

Pokud přijmete chaos a zmatek, který dnešní den nabízí, můžou se vám otevřít nové cesty. Střelec bude komunikativní a zažije spoustu zábavy. Proti únavě z úplňku platí dostatečný spánek nebo relaxace v koupeli s aromatickými oleji. Pokud zažíváte nepříjemnou situaci, pomůže vám z ní ven vaše intuice. Stačí jí naslouchat. Žádné vážné překážky vás ale dnes nečekají.

Kozoroh

Energie čísla 5 je nestabilní, takže nelze očekávat klidný den. Kozorozi by se měli nechat situace plynout tak, jak jdou a nezasahovat do nich. Prostě se jen nechte unášet. Pokud toto dokážete, můžete očekávat obrat k lepšímu. Úplněk rozjitřuje emoce, což může vyvolávat problémy ve vztazích. Kromě toho budete pociťovat zvýšenou přitažlivost k opačnému pohlaví. Zvažte způsoby dalšího příjmu: je pravděpodobné, že právě ony vám postupně nahradí příjem hlavní.

Vodnář

Číslo 5 je chaotické a plné zmatků: stejně jako Vodnář samotný. V tento den vás tedy čeká spousta zajímavých událostí. Řiďte se svými touhami, berte ale ohled na pocity svých blízkých. V lásce můžete pociťovat žárlivost, protože díky Měsíci ve Štíru budete podezřívavější. Tyto pocity si ale raději nechte pro sebe, protože případný konflikt s partnerem může poškodit vaše vztahy. Pokud své pocity a emoce nedokážete urovnat, pak je čas udělat si ve vztahu pauzu. Nevěřte pomluvám.

Ryby

Díky číslu 5 bude dnešní den plný nečekaných událostí. Pro Ryby to může znamenat zajímavá setkání a nové přátele. Dejte si ale pozor na to, co jim řeknete. Později by se to mohlo otočit proti vám. Avšak rodinný život také nebude klidný, a rozhodně ne v pozitivním smyslu. Pokud máte tu možnost, je dobré trávit méně času mimo rodinu.