KrásaZdraví

Nejlepší prací prostředky dle recenzí: Vyhlášení pro únor 2024

Nejlepší prací prostředky dle recenzí: Vyhlášení pro únor 2024

Každodenní úklid domácnosti je nevyhnutelnou součástí našeho života. Zahrnuje přitom i praní a údržbu oblečení, ložního prádla a dalších textilií, které se v domácnosti nachází. Abychom však dosáhli optimálního výsledku, je důležité mít k dispozici kvalitní prací prostředky. Zajímá vás, které produkty jsou skutečně inovativní a slibují účinný a efektivní úklid? Čtěte dále. V tomto článku vám představíme několik nejlepších pracích prostředků pro únor 2024, za kterými stojí pozitivní uživatelské recenze. 

Univerzální prací gel Jelen – účinný a šetrný zároveň

Podle recenzí, které vám pomohou udržet vaši domácnost čistou, patří aktuálně mezi nejoblíbenější prací prostředky Univerzální prací gel Jelen. Jedná se o ekologický a k pokožce šetrný gel za dobrou cenu, který si oblíbíte i díky jeho praktickému obalu. Má totiž hranatý tvar a velmi dobře se skladuje, což ostatně kvitují i uživatelé v recenzích. V jeho základu se nachází jádrové mýdlo, které tolik nezatěžuje přírodu a navíc ani nedráždí pokožku. Gel je vhodný jak pro bílé, tak i pro barevné prádlo a použít jej můžete v automatické pračce i při ručním praní.

Vsaďte na prací prostředky, které jsou ekologické a šetrné k citlivé pokožce
Vsaďte na prací prostředky, které jsou ekologické a šetrné k citlivé pokožce

Woolite Darks Black & Denim – na tmavé prádlo

Jestliž se u vás doma nachází spousta tmavého prádla, pak bude dobré investovat i do speciálního pracího prostředku na tmavé prádlo. Jedním z doporučovaných je například Woolite Darks Black & Denim, který nejenže nabízí slušný účinek, ale dá se sehnat i za přijatelnou cenu. Výhodou je, že jde o prací prostředek, který je k prádlu velmi šetrný. Neobsahuje totiž agresivní přísady, které by mohly poškodit vlákna textilií, čímž oblečení chrání před nežádoucí ztrátou tvaru, srážením, poškozením vláken a vytvářením žmolků.

Persil 360° Complete Clean – ověřená klasika

Pro zastánce klasických pracích prášků musíme zmínit také Persil 360° Complete Clean. Jde o prací prášek, který patří k nejprodávanějším na trhu, a to nejen v únoru 2024. Varianta Freshness by Silan je vhodná na bílé i barevné prádlo, navíc přináší vůni Silanu. Vyniká však svou nejefektivnější prací silou, jakou na trhu najdete – pochopitelně je ale potřeba počítat s tím, že se nejedná o ekologický prací prostředek. Díky technologii s obsahem unikátní kombinace aktivních látek při praní proniká hluboko do vláken, kde odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. Jedná se tak o osvědčenou volbu na extra špinavé prádlo, o které například v domácnosti s dětmi není nouze.

persil
persil

Tierra Verde prací gel z mýdlových ořechů – ekodrogerie z Moravy

Pokud preferujete tuzemskou drogerii, pak při volbě pracích prostředků doporučujeme sáhnout po pracím gelu Tierra Verde, který na poli uživatelských recenzí sklízí vynikající hodnocení. Prací gel je založený na efektivitě mýdlových ořechů a doplněný BIO levandulovou silicí, jež prádlu dodává unikátní svěžest a vůni. Jde o koncentrát pro šetrné a ekologické praní barevného prádla, který je vhodný i pro nejmenší děti a osoby s citlivou pokožkou. Mějte čisté prádlo bez chemických látek.