Móda

Nejlepší kusy oblečení od Vietnamců: co se vyplatí 2024?

Nejlepší kusy oblečení od Vietnamců: co se vyplatí 2024?

Ve vietnamských obchodech v České republice můžete najít mnoho zajímavých kousků, které můžete pořídit sobě, ale také jako dárek svým blízkým. Co je však nejlepší se dá těžko určit, protože se to odvíjí od subjektivních potřeb, preferencí a vkusu každého jednotlivce. Přesto jsme pro vás připravili přehled, který vám pomůže objevit nejlepší kusy oblečení od Vietnamců. 

1. Áo dài

Jedná se o tradiční vietnamské šaty, které lze zakoupit převážně ve vietnamských obchodech. V dnešní době jsou tyto šaty upravovány do nejrůznějších verzí tak, aby se módně přizpůsobily vkusu Evropanů. Pokud tedy hledáte skutečně zajímavý kus oblečení, můžete svůj šatník obohatit právě tímto módním kouskem.

Asijská žena v tradičních růžových šatech Áo dài.

2. Vyšívané svršky

Vietnamci jsou proslulé svým uměním vyšívat nejrůznější krásné vzory na halenky a šaty. Pokud zabrouzdáte do vietnamského obchodu, nemusí být toto oblečení na první pohled vidět. Zkuste se ale zeptat místního vietnamského prodejce, který, pokud bude mít zboží k dispozici, vám může nabídnout oblečení s jedinečným vyšívaným motivem. 

3. Volné kalhoty

U Vietnamců se můžete často setkat s nabídkou volných kalhot, které jsou vyrobeny z příjemného materiálu a jsou zdobené nejrůznějšími etnickými vzory. Tyto kalhoty mohou mít na sobě také tradiční vietnamské motivy, díky kterým získá váš celkový vzhled na zajímavosti. 

4. Pohodlná obuv

Ve vietnamských obchodech můžete kromě oblečení pořídit také boty, jako jsou sandály nebo boty slip-on. Jedná se o snadno nazouvající se prodyšnou obuv, která může být jednobarevná, ale také zdobena tradičními asijskými motivy.

Pohled na nohy obuté ve vietnamských botách.

Toto jsou nejlepší kusy oblečení od Vietnamců, které jsou originální, a můžete je navíc pořídit za velmi výhodnou cenu. Ve vietnamských obchodech najdete kromě oblečení spoustu dalšího sortimentu, který rovněž stojí za to, abyste se u něj zastavili. Navštivte vietnamský obchůdek ve vašem okolí a pořiďte si zajímavé kousky, díky kterým budete vypadat zajímavě a ušetříte i nějakou tu korunu.