Recenze

Nejhorší bundy pro starší dámy: nenosíte jednu z těchto 3 i vy?

Nejhorší bundy pro starší dámy: nenosíte jednu z těchto 3 i vy?

Nové styly v oblékání přicházejí každoročně rychlostí blesku, ale někdy se zdá, že existují také trendy, které ne vždy lichotí všem generacím. V tomto článku se proto podíváme na několik stylů bund, které by mohly být považovány za nejhorší bundy pro starší dámy a také na důvody proč jsou pro starší dámy nevhodné.

Příliš výrazné bundy

Některé trendy bundy září již z dálky odvážnými barvami a výraznými vzory, které mohou být nevhodné a nevkusné pro starší dámy. Příliš mnoho barev a vzorů totiž může působit rušivě a odvádět pozornost od elegance, se kterou se většina starších žen odjakživa ztotožňuje.

Crop bundy

Extrémně krátké bundy (tzv. crop) jsou sice vnímány především mladou generací za moderní a stylové, avšak extrémně krátké střihy mohou být nevhodné pro starší dámy, zejména pokud se chtějí vyhnout nachlazení nebo přílišného odhalení tělesných partií v okolí zadečku a beder. Crop bundičky s krátkým střihem mohou také občas působit vulgárně.

Bundy z nekvalitního materiálu

Bundy vyrobené z umělých a nekvalitních materiálů mohou vypadat na starších ženách nevkusně a lacině. Starší dámy by měly proto upřednostňovat kvalitní materiály, které poskytují pohodlí a dodávají své nositelce eleganci.

Nejlepší bundy pro starší dámy

Starší dámy se mohou cítit skvěle v elegantním vlněném kabátku nebo delší bundě do půlky stehen. Zároveň tyto typy bund splní svou funkci a budou perfektní izolací před chladem.

Individuální styl je důležitý

I když jsme vybrali několik nejhorších typů bund pro starší dámy, je na místě vždy vnímat svůj individuální styl a vkus. To, co se nelíbí jedné ženě, se totiž může líbit druhé a naopak. Vybírejte si proto bundu vždy s ohledem na svůj vnitřní pocit a každý nákup nového kousku do svého šatníku absolvujte tak, abyste se během následného nošení cítila sebevědomě a hezky – a to v každém věku!