Krása

Nehty jako ze salónu? Zvládnete si je udělat i sama doma

Nehty jako ze salónu? Zvládnete si je udělat i sama doma

Dávno neplatí, že pro krásné nehty musíte docházet jednou za měsíc do salónu, kde se vám o manikúru postará profesionální nehtařka. V době široké dostupnosti gel laků na domácí použití si zvládnete udělat nehty jako ze salónu bez problému i sama doma.

Gel lak vládne světu

S rozšířením gel laků se ženám dostalo na poli domácí manikúry zcela nové možnosti. Kdo jednou začal s gel lakem, už se k “normálnímu” laku nebude chtít nikdy vrátit. Gel lak má oproti běžným lakům bez lampy totiž plno výhod. Zejména ale vydrží mnohonásobně déle krásný a jeho aplikace je neporovnatelně rychlejší, jelikož nemusíte čekat až vám všechny vrstvy dostatečně zasáhnou.

Postup je snadný

Nemusíte nutně vyhledávat profesionální pomoc, jelikož postup je velmi snadný a pokud toužíte mít nehty jako ze salónu, zvládnete si je udělat i sama doma. Nehty stačí před aplikací ošetřit primerem, aplikovat bázi a nechat ji zapéct. Poté můžete nalakovat barevnou vrstvu a na závěr ještě top coat. Každou vrstvu je potřeba nechat vytvrdit v lampě podle návodu.

Pořizovací cena vás nezruinuje

Pořízení všeho, co k domácímu gel laku potřebujete, vás vyjde přibližně na tolik peněz, jako jedna jediná návštěva salónu. Obyčejnou UV/LED lampu seženete za méně než dvě stovky, primer, báze, barevná vrstva a top coat dohromady pravděpodobně nepřekročí pět set korun. Navíc je možné pořídit různé cenově zvýhodněné startovací sady. Pochopitelně záleží na tom, jakou značku zvolíte.

Shrnutí

Profesionální péče, kterou vám poskytuje nehtařka je pochopitelně o nějaký ten level výš. Je odborníkem na svou profesi, a proto se nemusíte obávat, že by vám manikúru nějak zkazila. Pracuje obvykle s materiály a technologiemi, které vyžadují její profesionalitu, a proto jsou o něco kvalitnější a pravděpodobně vám proto vydrží déle. Zároveň však návštěva nehtového salónu často atakuje hranici tisíce korun, což může být pro mnohé ženy příliš. Zejména v době ekonomické krize.