Krása

Krásné přírodní řasy? 5 tipů jak na to

Krásné přírodní řasy? 5 tipů jak na to

Toužíte po tom, aby vaše řasy byly krásné, husté a váš pohled díky nim neodolatelný? Nechce se vám podstupovat prodlužování řas v kosmetickém salónu a nechcete ani používat řasy umělé? Vyzkoušejte pár triků, díky kterým budou vaše řasy stejně krásné a husté jako ze salónu.

Správná řasenka

Dejte si záležet při výběru řasenky. Důležitá není ani tak značka řasenky jako spíše to, aby vám řasenka vyhovovala. Nesmí se drolit, rozmazávat, měla by jít dobře odlíčit. Důležitý je i kartáček. Objem vašim řasám dodá spíše silnější kartáček, který dokáže řasy i prodloužit. Prohnuté kartáčky jsou vhodné k tvarování řas a dostanete se s nimi i do méně dostupných míst.

Tip pro vás: Řasenku pravidelně měňte. Jedna řasenka se doporučuje používat asi tři měsíce.

Natáčení řas

Máte příliš rovné řasy? Neváhejte použít tvarovací kleštičky, a to ještě před nanesením řasenky. Kleštičky nejprve nahřejte horkou vodou, potom dejte na řasy a stiskněte. Zavřete oko. Ještě jednou opakujte. Poté můžete řasy nalíčit.

Výživa řas

Pokud máte řasy slabé a padají vám, investujte do speciálního séra. To vaše řasy vyživí a postará se o tom, aby krásně rostly. Na trhu najdete i tzv. aktivátory růstu řas.

Tip pro vás: Pokud se líčíte denně, výživové sérum určitě čas od času použijte. Vaše řasy rychleji porostou, nebudou se lámat a vypadávat vám.

Babské rady

Nechcete-li investovat do drahé kosmetiky, zkuste pro začátek obyčejný zelený čaj. Do čaje namočte vatový tampónek a řasy jim večer několikrát přejeďte. Nechte působit přes noc a ráno opláchněte obličej vlažnou vodou. Totéž dělejte i další dny. Zhruba po dvou týdnech uvidíte první výsledky.

Odličování

Večer před spaním si vždy odličte oči, v žádném případě nechoďte spát s make-upem. Používejte vhodný odličovač s olejovou složkou. Řasenku a další líčidla z očí jemně stahujte, vždy přejíždějte odličovacím tampónkem shora dolů. Oči neodličujte pohyby sem a tam.