KrásaMóda

Jaké kalhoty pro baculky: Rady pro rok 2023

Jaké kalhoty pro baculky: Rady pro rok 2023

Móda se za poslední roky konečně odprošťuje od nezdravě vypadajících modelek a konečně dává prostor i větším ženám. A to se promítá i na sortimentu oblečení. Ženy, jásejte! Jaké kalhoty by letos baculky měly oprášit?

Kalhoty se širokými nohavicemi

Pokud se bojíte, že širší nohavice vás udělají ještě širší, opak je pravdou. Pokud si k tomuto střihu kalhot totiž oblečete těsnější top, siluetu opticky prodloužíte, ale také zároveň zeštíhlíte. Nezapomeňte také na nestárnoucí bílý top, květinovou halenku nebo bomber!

A pokud chcete být opravdu trendy, sáhněte po gatích v odstínu fialové nebo klasické černé, kterou nikdy nic nezkazíte.

Metalické odstíny

Pokud na sebe oblečete kalhoty v metalickém odstínu, znamená to jediné. Jste připravené zářit! Metalíza se teď těší obrovské oblibě a narazíte na ní takřka všude. S čím ale tyto kalhoty kombinovat?

Zde se meze nekladou, protože metalické kalhoty působí výstředně tak či onak. Minimalistky ocení kombinaci s neutrálními tóny a skvěle padnoucím sakem. Pokud máte rádi spíše odvážnější styl, můžete volit topy s různými potisky, crop topy, zkrátka vše, co vás zrovna napadne!

Střih nad kotníky

Střih kalhot nad kotníky vám dává prostor vynést jakoukoliv obuv. Tyto kalhoty si budou skvěle rozumět s podpatky, a stejně tak i s teniskami nebo botami na platformě či balerínkami.

Tyto kalhoty jsou oblíbené zejména na jaře, kdy jsou rána ještě chladná. Mimo jiné působí také velice stylově. Chybu tak neuděláte ani s puky.

Kožené kalhoty

Že kožené kalhoty není nic pro baculky? Právě naopak! Kožené kalhoty jsou totiž nutností. Oceníte je spíše na podzim nebo v zimě. Navíc můžete vybírat z pravé kůže nebo z té veganské, která se stává v současné době velikým trendem.

Pokud nevíte, v jakém střihu si tyto kalhoty pořídit, pak vás uklidníme. Je to totiž jedno! Kožené kalhoty jsou natolik oblíbené, že trendy budou za každých okolností.

Pruhované kalhoty

Když se zmíníme o „pinstripe“ neboli pruhovaných kalhotách, mluvíme tím o těch oblekových pruzích. Proužky se hodí jak na seriózní pracovní oblečení, tak na uvolněnější každodenní nošení a jsou potiskem, který se dobře přizpůsobí každé příležitosti.

Jelikož se jedná spíše o formální oblečení, rozhodně tyto kalhoty nekombinujte s dalšími vzory nebo přemrští barev. Váš závěrečný outfit by pak působil dost nešťastně a naprosto nevkusně. Místo toho můžete zvolit vestu, která se v posledních měsících těší veliké oblibě a vynesla jí například zpěvačka Taylor Swift, modelka Hailey Bieber, ale oblíbily si jí i ženy z klanu Kardashian-Jenner.