KrásaMóda

Jak nosit široké kalhoty: S těmito outfity je skvěle sladíte

Jak nosit široké kalhoty: S těmito outfity je skvěle sladíte

Skinny jeans odložte raději hluboko do šatníku a místo nich popadněte široké kalhoty! Ty sluší totiž všem, bez ohledu na věk. Že nevíte, s čím je kombinovat? Máme pro vás pár tipů!

Široké kalhoty a neformální události

Pro neformální příležitosti se poohlédněte po tričkách, které přiléhají. Skvělou volbou je například  bavlněný žerzej, který pomůže vyvážit balanc outfitu. Pokud zvolíte volnější střih trička, nebojte se ho zastrčit za pas, díky čemuž si vytvoříte takřka dokonalou siluetu.

Chcete-li se cítit uvolněněji, zkuste crop top, kterým ukážete váš pas, a vytvoří tak siluetu přesýpacích hodin. Celý outfit můžete také doplnit oblíbeným kardiganem.

Široké kalhoty a kancelář

Do kanceláře můžete být s vrstvením o něco odvážnější. Díky šířce lemu kalhot budete chtít do horní části trupu vnést nějaký zajímavý prvek. Přiléhavé bavlněné tričko může být dobrou volbou, ale neuděláte chybu ani s oversized košilí, která v kombinaci s širokými kalhotami funguje víc než skvěle.

Pokud jste vyšší, můžete nechat košili volně splývat, menší postavy by měly ale volit zastrčenou košili a nebo ji zastrčit napůl do kalhot s vyšším pasem.

Široké kalhoty a společenská událost

Široké kalhoty fungují jako náhrada za dlouhé sukně. Pro večerní události se poohlédněte po měkčích a hedvábnějších materiálech. Nebo jděte do světlých barev a vytvořte výrazný outfit. Pokud chcete zvolit top s větším objemem, nezapomeňte zvolit buď průsvitnou látku jako je například šifonová halenka, nebo se poohlédněte po detailech mimo ramena, které ještě zvýrazní užší část vašeho těla.

Široké černé

Černé kalhoty jakéhokoli střihu jsou univerzální koupí, která je vždy základem šatníku. Když přijde na to, co nosit k černým kalhotám se širokými nohavicemi, odpověď zní… všechno. Můžete vynést to nejšíleněji potištěné tričko stejně tak dobře jako jednoduchou klasiku v podobě bílé halenky nebo oversized kousku.

V tomto případě se fantazii meze nekladou, a je tak zcela na vás, co k těmto kalhotám zvolíte.

Široké kalhoty s potiskem

Široké kalhoty s potiskem mohou být zábavným způsobem, který podtrhne vaší osobnost a udělá váš outfit o něco zajímavější. Stále však nezapomínejte na zásady vyvážení proporcí. Krom toho je třeba také myslet na vyvážení barev a vzorů.

Obecným pravidlem je držet se jednoho potisku. To znamená, že pokud jste se rozhodli pro kalhoty s potiskem, udržujte horní polovinu v neutrální barvě, aby kalhoty mohly vyniknout a vy jste nepůsobili komicky.