Krása

Jak nosit koženou bundu: Jednoduché tipy, díky kterým padne každému

Jak nosit koženou bundu: Jednoduché tipy, díky kterým padne každému

Kožená bunda je základem každého šatníku. Mnoho z nás ale neví, jak nosit koženou bundu nebo s čím tento trendy kousek kombinovat. Existuje mnoho variací a kombinací, které vypadají skvěle. Stačí si tedy jen vybrat!

Jak nosit koženou bundu?

Pokud vám chybí inspirace, jak nosit koženou bundu a k čemu ji obléknout, nejosvědčenější kombinace spočívá v džínech a basic tričku. Oblékněte na sebe jednobarevné tričko, k němu dobře padnoucí džíny a navrch koženou bundu. V tomhle looku můžete vyrazit do práce, na pohovor a klidně i na rande.

Máte-li raději něco více ženského, pak se neostýchejte zkombinovat koženou bundu s plisovanou sukní. Krémová kožená bunda, růžová sukně, jemný top a k tomu třeba obyčejné bílé tenisky. Krásná kombinace, která všem okolo vyrazí dech.

Kůže ke kůži i v kombinaci s bílou košilí

Kožená bunda je sexy. A teď si představte, jak sexy budete, když k ní obléknete ještě kožené kalhoty. Takový outfit bude vypadat neskutečně šik. Navrch nějaké pohodlné tričko, v létě klidně tílko a nezapomeňte na nějaký ten doplněk:

  • kabelka
  • pásek
  • šátek

Stejně tak dobře bude kožená bunda vypadat s bílou košilí. I zde můžete vytáhnout své oblíbené džíny, klidně ale oblékněte i legíny. Rázem máte další nápad, jak nosit koženou bundu a vypadat u toho skvěle.

Šaty, sukně i culottes kalhoty

Koženou bundu můžete nosit i k šatům. Od puntíkatých přes boho šaty až po letní květované modely. Kožená bunda v kontrastu s tak ženským prvkem, jakým jsou zrovna šaty, vytvoří velmi zajímavý efekt. Schválně to zkuste. 

Obdobně to platí i pro sukně. Nejen již zmiňovaná plisovaná sukně, ale i džínová minisukně nebo maxi sukně sahající až na zem. Ať už na sebe vezmete jakoukoli sukni, pokud k ní obléknete i koženou bundu, neuděláte chybu. 

Znáte culottes kalhoty? Jde o perfektní kousek vhodný pro příležitosti, při kterých chcete působit elegantně a zároveň se chcete cítit pohodlně. I jim bude kožená bunda slušet.