KrásaNehty

Francouzská manikúra 2.0: Trendy variace pro rok 2023

Francouzská manikúra 2.0: Trendy variace pro rok 2023

Francouzská manikúra je klasický styl, který patří k těm nejoblíbenějším již po dlouhá desetiletí. Avšak francouzská manikúra se neustále vyvíjí i v roce 2023 a přináší s sebou nové trendy a variace. Pokud jste tedy příznivkyní francouzské manikúry, nebo jen hledáte inspiraci pro vaši další návštěvu v salonu krásy, rozhodně čtěte dále, narazíte totiž na ty nejžhavější trendy roku 2023.

Iluze ve francouzské manikúře

První trend, který budeme vídat ve francouzské manikúře v roce 2023, jsou optické iluze – tento trend se hojně objevuje na sociálních sítích. Iluzivní efekt totiž vytváří zajímavý trojrozměrný vzhled, který nehtům dodává iluzi odrazu světla a stínu. Tato variace se nejlépe hodí na delší nehty, ale může být klidně použita i na kratší nehty. 

Perličky na nehtech

Perly jsou v této sezóně obecně vzato velmi oblíbeným módním trendem, a nyní se objevují i na nehtech. Pro vyzkoušení tohoto stylu je doporučeno použít sadu perliček na nehty, protože nalepení samostatných perliček by mohlo být pro začátečnice velmi obtížné.

Roztomilý květinový design nehtů

Pokud toužíte po hezké a zároveň netradiční francouzské manikúře, určitě stojí za to vyzkoušet nádherný pastelový květinový vzor. Tento kreativní design se skládá z pastelové špičky dle tradiční francouzské manikúry a roztomilého vytečkovaného motivu sedmikrásky, jenž okamžitě evokuje atmosféru jara.

Vyzkoušejte klasiku oživenou vlnkami

Rády byste abstraktní designu nehtů? V takovém případě se nebojte zkombinovat jednoduchou růžovou nebo bílou francouzskou manikúru s barevnými vlnkami podél celého nehtu. Obzvláště zelené vlnky budou letos trendy a toto je jedinečný způsob, jak využít tento trendy odstín v kombinaci s klasickým nadčasovým provedením. 

Dvoubarevnost bude vládnout letošnímu roku

Vytvořte na vašem nehtu pro francouzskou manikúru tradiční špičku a rozdělte ji dvěma různými barvami, které se prolínají uprostřed nehtu. Skvěle bude tato kombinace vypadat kupříkladu s odstíny fialové a růžové.

Míchání vzorů 

Kdo říká, že všechny vaše vaše nehty musí být v jednotném vzhledu? Proměňte každý ze svých nehtů v malé umělecké dílo se složitými vzory v různých barvách.