KrásaVlasy

Barvy pro šedivé vlasy: Inspirace pro rok 2023

Barvy pro šedivé vlasy: Inspirace pro rok 2023

Šedivé vlasy se nevyhnou nikomu z nás, ať děláme, co děláme. Někdo se s nimi začne seznamovat už v osmnácti, někdo až o mnoho let později. A i když jsou šedé vlasy v posledních letech trendy, ne všichni se s nimi hodlají smířit. Jaké barvy byste letos měli volit, abyste byli stále chic?

1. Popelavá blond

Popelavá blond je hravá, je stylová a letos ohromně trendy! V tomto roce uvidíte méně méně jahodově blond a více platinově blond odstínů. Krom toho, že tento odstín sluší úplně všem, odrosty v popelavé blond nejsou téměř vidět a navíc vás blond omladí!

2. Platinová blond

Platinová barva se znovu stává velmi trendy. Tento odstín může být skvělým způsobem, jak se přestat bránit růstu šedin a jít s proudem. Jelikož platinová barva už tak vypadá jako bílé nebo světle šedivé vlasy, vaše odrosty nebudou téměř vidět. Krom toho si tento odstín velice oblíbila ikona Marilyn Monroe, a kde jinde se inspirovat, než právě u této herecké a módní hvězdy?

3. Karamelové melíry

Pokud nejste zastánkyněmi blonďatých odstínů, nevadí. Od toho tu jsou karamelové melíry, které jsou dnes jedny z nejoblíbenějších a vnesou do vašich vlasů nový život a obohatí je na úroveň, kterou si jistě vychutnáte. Karamelový odstín je také jediná barva, která vytváří dokonalý kontrast s každou barvou vlasů. A jeden příjemný bonus: krom omlazení také vyniknou vaše oči!

4. Zrzavé odstíny

Zrzavá barva se vyskytuje se pouze u 1 až 2 % populace. V současné době je tak stále běžnější, že si lidé barví vlasy právě na tento odstín. Zrz do vaší pleti opticky přidá teplo, celkově vás rozzáří a vy budete působit nejen rošťácky, ale zároveň neodolatelně! Pokud byste se na pravou zrz necítili, volit můžete i tlumenější odstíny a nadále zůstat trendy.

5. Zlatá čokoláda

Milovnice přirozených odstínů, ani na vás se nezapomíná. Pamatujete na trend loňského roku, který se nesl v duchu „drahé brunety“? Ani letos se na hnědovlásky nezapomíná, protože zrovna letošní rok bude ohromně trendy odstín zlatá čokoláda, která je vstupenkou k věčnému mládí. A pokud chcete svým vlasům dodat ještě větší rozměr, zapřemýšlet můžete rovnou i nad technikou balayage, díky které získáte svěží a mladistvý vzhled.