Krása

5 tipů na nejlepší plesové účesy pro rok 2024

5 tipů na nejlepší plesové účesy pro rok 2024

Ples je důležitá událost, na kterou chceme všichni vypadat co nejlépe. A správný účes může být klíčem k dokonalému vzhledu. Proto jsme pro vás připravili 5 tipů na nejlepší plesové účesy, které vám pomohou zvolit ten pravý styl pro tuto speciální noc. Ať už jste vyznavačem klasiky nebo experimentátor, najdete v našem článku inspiraci pro váš dokonalý plesový účes.

Proč mít dokonalý plesový účes?

  • Zdůrazněte svůj styl a individuality
  • Zvýšíte svůj sebevědomí
  • Zlepšíte celkový vzhled
  • Vytvoříte dojem, že jste pečlivě připraveni
  • Doplníte a dodatečně oživíte své šaty
  • Získáte pozornost ostatních
  • Zvýšíte šance na příjemný večer a nové zážitky

Tipy na nejlepší plesové účesy

Nápaditý copVyzkoušejte nápaditý cop, který bude přímo ukazovat na vaši krásu a eleganci. Tomto účesu můžete dodat trošku šmrncu tím, že do něj přidáte nějaké ozdoby nebo věneček.
Zapletený účesPokud chcete vypadat romanticky a jemně, zkuste zapletený účes. Může to být buď plný francouzský cop nebo nějaký jiný zapletený účes, který bude ladit s vašimi šaty a osobností.
Vysoký drdolVysoký drdol je skvělým řešením pro ples, pokud chcete vyzdvihnout svou šíji a zároveň ukázat své šaty. Můžete si na vrchu hlavy vytvořit buď nějaký volný drdol a boční vlasy rozpustit nebo si vyrobit těsný drdol.
Nápaditý rozpuštěný účesNápaditý rozpuštěný účes může být skvělým řešením pro ples, pokud chcete vypadat svobodně a neformálně. Můžete si vlasy narovnat nebo je nechat volně propletené.
Cop na stranuCop na stranu je jednoduchý a elegantní účes, který na plese bude vypadat skvěle. Můžete si vlasy narovnat nebo si je nechat propletené, ale hlavně si dejte pozor, aby vlasy byly vyčesané na správnou stranu, kterou chcete ukázat.

Tyto tipy na plesové účesy vám pomohou vypadat skvěle na každém plese. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv účes, hlavně se ujistěte, že bude ladit s vašimi šaty a osobností.