KrásaMóda

5 jarních trendů, které sluší v každém věku

5 jarních trendů, které sluší v každém věku

S příchodem jara většina z nás přemýšlí nad oživením stávajícího šatníku. Které kousky ale vybrat, aby vám nejen seděly, ale byly také nadčasové? Přinášíme vám 5 jarních trendů, které sluší v každém věku!

Zkuste kůži

Kůže či koženka může vytvořit nejen skvělý outfit, ale také jej může výborně pozdvihnout. Rozhodně nic nezkazíte koženými šaty, které snad nevyjdou z módy nikdy. Navíc působí decentně a zároveň elegantně. Ty stačí doplnit zajímavými kozačkami. Nadčasový kousek je také koženková bunda, křivák či kabát. Ani s jedním nešlápnete vedle. Největší variabilitu přináší spíše světlejší barvy.

Kapsáče opět v módě

V posledních letech jsou opět in tvz. kapsáče neboli kalhoty s velkými kapsami. Vyrábějí se v nejrůznějších stylech, ať už pro běžné pohodlné nošení či pro pracovní meetingy. Noste je s teniskami nebo si je oblékněte s blejzrem a podpatky, a získejte tak netradiční, avšak stále elegantní outfit.

Džínovina

Trend který snad nikdy neomrzí! Denim je trendem již několik let. Určitě každý z nás má ve své šatní skříni několikatery džíny, ať už jsou skinny, do zvonu či boyfriend. Momentálně jsou in spíše rovné nebo rozšířené nohavice. Na jaro se skvělé hodí také džínová bunda, která může být vrchním svrškem třeba k pleteným šatům. Pokud si pořídíte šaty z tohoto materiálu, rozhodně také zazáříte. Tento materiál lze navíc velmi snadno kombinovat s barvami.

Květinový vzor

Vzor jenž nezevšední a k ženskému pohlaví jednoznačně patří. Působí něžně a zároveň romanticky. Stále se ho však mnoho z nás bojí, při tom je to naprosto zbytečné! Věřte, že květiny sluší každé z nás. Pro letošní jaro je trendy 3D motiv. Květiny přímo vystupují z látky a působí dojmem, že si na ně lze sáhnout.

Zelená, zelená a ještě jednou zelená!

Ano, tušíte správně – top barvou letošního jara i celého roku je zelená barva. Jde o klasiku, která může být ve vašem šatníku mnoho let a nezevšední. Navíc se velmi dobře kombinuje s ostatními kousky oproti třeba výrazným neonovým barvám.