Další

Jak poznat nevěru: 3 tipy, čeho si všímat na mužích

Jak poznat nevěru: 3 tipy, čeho si všímat na mužích

Jste s partnerem šťastná a ani by vás nenapadlo, že by vám mohl být nevěrný? Nebo naopak máte drobné podezření, že něco není v pořádku? Poradíme vám, čeho si na mužích všímat a jak poznat nevěrníka. Díky našim radám nevěru zaručeně odhalíte.

Podezřelé mužské chování

Chová se partner najednou odtažitě a nemá zájem o sex? Možná má milenku. Nebo je partner neobyčejně milý, nosí vám dárky a chová se k vám hezky? Možná má milenku a tíží ho svědomí. Každá změna chování, která se objeví z čista jasna, je podezřelá. Stejně tak je podezřelé i to, pokud partner zcela náhle změní návyky (začne do práce chodit dřív, pracuje často přes čas, přehnaně pečuje o svůj vzhled, nakupuje nové oblečení…)

Podivné náhody a nejrůznější tajnosti

Objevila jste v autě zapomenutý svetr, který údajně patří kolegyni z práce, které se porouchalo auto a svezla se s vaším mužem? Na kabátě vašeho manžela je dlouhý světlý vlas? Partnerovo oblečení zvláštně voní? Zpozorněte!

Stejně tak by vás mělo varovat, pokud vás partner náhle nebere mezi své přátelé, na firemní večírky a nebo nesdílí vaše fotky na sociálních sítích, i když to dříve dělával.

Muži a moderní technika

V době mobilních telefonů a počítačů je snadné nevěru odhalit. V žádném případě to ale neznamená, že byste měla partnerovi číst zprávy, e-mailovou komunikaci nebo pomocí chytrého telefonu sledovat, kde se zrovna nachází. Úplně postačí, když si budete všímat, jak partner s telefonem zachází. Bere si ho všude s sebou, a to i když se jde například sprchovat? Změnil si náhle heslo a vám ho neřekl? Často partnerovi někdo volá a on pak odchází pryč s tím, že má neodkladnou práci nebo musí pomoci příteli? Partner najednou často někomu píše a usmívá se u toho? Ve všech těchto případech je třeba zpozornět!