Krása a módaVlasy

Jednoduché účesy na doma: 3+1 rychlý tip na pohodlný účes

Jednoduché účesy na doma: 3+1 rychlý tip na pohodlný účes

Domov je místo, kde se cítíme bezpečně, pohodlně a kde jsme jednoduše sví. Doma zpravidla neřešíme, jestli oblečení ladí, jaký máme účes nebo jestli máme dokonalý make-up. Chceme se prostě jen cítit dobře. Proto pro vás máme topy na jednoduché účesy na doma, které možná nevyhrají cenu za nejkrásnější vlasové stylingy roku, ale o komfort vás rozhodně nepřipraví.

Tipy na jednoduché účesy na doma

Jen málokdo se doma pohybuje sladěný do posledního detailu, jako by měl právě fotit titulní stránku nějakého módního časopisu. Tomu odpovídá naše domácké oblečení, chodíme bez líčení, a co se vlasů týče, vždycky si jen něco rychle „spácháme“ – hlavně ať se vlasy nemotají a nepřekáží. Tohle jsou naše tipy na jednoduché účesy na doma:

  • Klasický culík
  • Drdol
  • Culík na stranu
  • + super easy účes: nechat vlasy rozpuštěné

Klasický culík

Pokud jde o jednoduché účesy na doma, klasický culík mezi nimi rozhodně nesmí chybět. Není totiž nic jednoduššího, nežli vlasy stáhnout gumičkou vzadu na hlavě a rázem nemusíte řešit, že vám padají do jídla nebo se motají při úklidu.

Culík na stranu

Alternativou klasického culíku je culík na stranu. Jestli na levou, nebo na pravou – to už necháme čistě na vás. Tento snadný účes je vhodný například pro ženy s hodně hustou hřívou, jejichž vlasy jsou příliš těžké a z klasického culíku alias ohon (jak se mu přezdívá) pořád padají dolů.

Drdol

Nejedna žena jistě potvrdí, že drdol je záchrana pro dny, kdy nechcete nic řešit. Nebo také pro dny, kdy se vám nechtějí mýt vlasy, tak je jednoduše smotáte do drdolu a nikdo nepozná, že jste si nenašli chvíli, abyste si umyli hlavu.

Tip navíc: rozpuštěné vlasy

Někdo by možná řekl, že volně rozpuštěné vlasy tak úplně nepatří mezi jednoduché účesy na doma. My si ale dovolíme oponovat, že právě rozpuštěné vlasy bez jakékoli úpravy doma nosíme nejčastěji.