Recenze

DrWitt Recenze

DrWitt Recenze

Hledáte nápoj, který si můžete díky nulovému obsahu cukrů a nízkým kalorickým hodnotám dovolit pít i během redukční diety? V současné době se na trhu vyskytuje celá řada vitamínových pití a jedním z nejznámějších je jistě řada od DrWitt. V našem článku se na nápoj podíváme z blízka a nabídneme vám jeho podrobnou recenzi.

Cena, design a první dojmy

Hned prvním pozitivním překvapením ještě před samotným vyzkoušením nápoje pro nás byla jeho cena. Láhev s obsahem 750 ml je z našeho pohledu za cenu 19 Kč (v akci) zkrátka určitě výhodný nákup. Velkou výhodou je i dostupnost nápoje, který je k dostání téměř ve všech větších obchodech.

Protože DrWitt spolupracuje s českou hokejovou ligou, je design všech druhů osazen portréty hokejistů. Křiklavě žlutá barva na nás působila poměrně toxicky, ale nenechali jsme průchod předsudkům a počkali si s hodnocením nápoje až po jeho ochutnání.

Složení a výživové údaje

Tím nejdůležitějším na nápoji DrWitt je samozřejmě jeho složení a výživové údaje. Námi vybraná varianta příchutě FIT se chlubí hodnotami, které můžete vidět na následující fotce. Velkou výhodou je z našeho pohledu velmi omezená přítomnost kalorií, která předurčuje pití i pro sportovce v redukční dietě.

Vzhledem k nižší ceně pak samozřejmě nemůžete očekávat žádnou vitamínovou bombu, ale zastoupení B1, B3, B6 a B12 je poměrně bohaté. Potěšila nás i přítomnost L-carnitinu, který podporuje spalování tuků, ačkoliv jeho množství ve 100 ml je relativně nízké (100 mg).

Chuť a naše hodnocení

Chuťové vnímání je samozřejmě velmi subjektivní. My osobně jsme v redakci ocenili zejména nepřítomnost bublinek se kterými občas u sportovních nápojů dost bojujeme. Nápoj v příchuti mango-citrón-zelený čaj nepůsobí na první ochutnání jako nějaký čistý přírodní nápoj, ale na druhou stranu, pokud má představovat zdravější alternativu k přeslazeným limonádám vede si velmi zdatně i v ohledu chuti.

Závěr Drwitt recenze

Pokud hledáte sportovní nápoj pro občasné zařazení do vašeho pitného režimu, chcete se vyhnout příjmu zbytečných kalorií a navíc si zařídit zdroj vitamínů B a C, může být DrWitt velmi zajímavou volbou. Za opravdu příznivou cenu dostanete chuťově přijatelné pití se zajímavými hodnotami.


Klady

+ Velmi zajímavá cena

+ Dostupnost na trhu

+ Přítomnost vitamínů

Zápory

– Trochu umělejší chuť, jejíž vnímání je však samozřejmě subjektivní

Zdroj: Drwitt.cz