Výživa a doplňky

L-carnitin recenze

L-carnitin recenze

L-carinitin nebo též L-karnitin či pouze zkráceně karnitin je aminokyselina, která je lidskému tělu přirozená a kterou si organismus sám vytváří. Carinitin usnadňuje přenos mastných kyselin do mitochondrií, kde následně dochází k přenosu tuků na energie. Díky tomu si vysloužila tato aminokyselina poměrně pevné zastoupení mezi výživovými doplňky z kategorie spalovačů tuků. V následujícím článku vám naše odborná redakce představí nejlepší L-carnitin doplňky, které jsou v současnosti na trhu k dispozici a jejich specifikace detailně rozeberou jednotlivé recenze.


Nejlepší L-carnitin dle recenzí

Následující tabulka ukazuje výběr nejlepších přípravků L-carnitin dle výběru naší redakce a hodnocení recenzí reálných uživatelů.

Název produktu Orientační cena Výrobce Forma Hodnocení dle recenzí uživatelů
GymBeam L-Carnitine 1000mg 100 tablet

287 Kč Gymbeam Tabletová 87 %
Nutrend Carnitine 100000 1000 ml

409 Kč Nutrend Tekutá 93 %
Extrifit Carni Liquid 120000 1000 ml

399 Kč Extrifit Tekutá 94 %

L-carnitin recenze nejlepších produktů

V následujících řádcích vám přinášíme recenze nejlepších karnitinů, které jsou podle našeho názoru v současnosti na trhu k dostání.

Mohlo by vás také zajímat: Reálné recenze oblíbených výživových doplňků


Recenze GymBeam L-Carnitine 1000mg 100 tablet

Karnitin v tabletové formě od známého výrobce výživových doplňků GymBeam vás zaujme perfektním poměrem ceny ku výkonu. V balení najdete 100 tablet, přičemž obsah L-carnitin v jedné dávce činí 1000mg. Podle výrobce je doporučená dávka užívání 2 tablety 1x až 2x denně, takže balení vám může vydržet až na 50 dní užívání. Výhodou je také absence zbytečných konzervantů v obsahu tablet.

Tabletová verze umožňuje rychlou konzumaci, na druhou stranu vám samozřejmě bude upřena možnost vychutnat si příchuť nápoje, protože v této formě se jedná o bezpříchuťový doplněk. Někteří uživatelé si také stěžují na velikost tablet, které jsou podle nich velmi složitě poživatelné.

Klady

Poměr ceny ku výkonu

Nízký obsah konzervantů

Zápory

Hůře poživatelné tablety

Bez příchutě


Recenze Nutrend Carnitine 100000 1000 ml

Jestliže před tabletami naopak preferujete tekutou formu karnitinu, mohl by pro vás být dobrou volbou produkt od další známé firmy orientující se na produkci výživových doplňků.

Maximální denní dávka je výrobcem určena na 10 ml, přičemž z ní získáte 1000 mg Carnitinu. To je v porovnání s tabletovými produkty nižší číslo, ale mezi tekutými se jedná o dobrou hodnotu. Naopak velkou výhodou, kterou si chválí i spokojení uživatelé je příjemná chuť (na výběr máte z variant citrónu, pomeranče a višně). Kromě karnitinu je ve spalovači obsažen také vitamín B5 a B6 a naopak absentuje jakýkoliv přidaný cukr.

Klady

Chuť

Tekutá forma

Zápory

Nižší obsah karnitinu v jedné dávce

Vyšší cena


Extrifit Carni Liquid 120000 1000 ml

V podobné cenové kategorii se nachází i poslední námi doporučený Karnitin od Extrifitu. Za zhruba 400 Kč dostanete v tekuté formě 1000 ml nápoje jehož doporučené dávkování je 10 ml na den. V této dávce pak získáte 1200 mg Carnitinu, což je mezi tekutými přípravky nadstandard.

Na výběr máte ze tří různých příchutí (mandarinka, citron-pomeranč a broskev-ledový čaj), všechny jsou dle hodnocení uživatelů zdařilé a chutné. Produkt neobsahuje cukry, a kromě regulátorů a konzervantů v něm tedy nejsou přidány žádné další látky.

Klady

Příchutě

Tekutá forma

Zápory

Vyšší cena

Zdroje

Barbend.com