Horoskopy

Znamení, která se nehodí pro vztah: Střelci jsou bohémové a panny se často uzavírají do sebe

Znamení, která se nehodí pro vztah: Střelci jsou bohémové a panny se často uzavírají do sebe

Někteří lidé si zakládají na smysluplném a dlouhodobém vztahu, o který mohou pečovat. Jiní jsou spíše samotáři a raději tráví čas sami se sebou. Pak tu jsou tací, které dokonce vztah doslova děsí! Jaký typ jste vy dle znamení horoskopu?

Beran (21. 3. – 19.4.)

Mají neustálou potřebu, zažívat nová a nová dobrodružství, proto je pro ně tak těžké, zůstat delší dobu v jednom vztahu. Někdy také jednají velmi impulzivně, což může být spíše na škodu. Velmi rychle se zamilují, ale stejně tak rychle dokáže jeho zájem opadnout.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jejich tvrdohlavost ne každý zvládne. Svého partnera si sice vyslechnou, ale často si věci stejně udělají po svém, ačkoli to třeba nedopadne nejlépe. Musíte se naučit, žít s nimi. Na stranu druhou pokud si člověka opravdu oblíbí, zahrnou jej láskou, která může být sem tam až trochu otravná.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Připravte se na to, že váš vztah bude pravděpodobně propírat s rodinou a přáteli. V partnerském soužití obvykle příliš dlouho nevydrží, protože nedokáží dobře naslouchat druhým a chápat jejich potřeby a pocity.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud si potrpíte na romantická gesta, tak si rozhodně vyberte pro vztah někoho jiného. Raci jsou velmi emocionálně založeni a dokáží hluboce milovat. Svou lásku však prožívají uvnitř, nedávají jí příliš najevo.

Komunikace je ve vztahu na prvním místě

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou sebestřední, hýří přehnaným sebevědomím a na svého partnera kladou vysoké nároky. Dokáží milovat hodně a oddaně, ale jakmile se jim protějšek znelíbí, neváhají vztah ukončit, protože se nespokojí s málem. Od partnera vyžadují jeho oddanost a také potřebují někoho, kdo bude na úrovni a schopen, reprezentovat jej.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Často se uzavírají do sebe, protože se bojí, že jim druzí ublíží. Mají tak problém s komunikací se svým partnerem a s vyjadřováním svých citů. Na stranu druhou ale potřebují mít jistotu, že je milujete, proto jim to musíte neustále dokazovat, což je poměrně náročné.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Budou se chvástat, jak s nimi byli předchozí partneři spokojení, ale nikdy neřeknou, proč jejich vztah skončil. Trochu podezřelé …. Obtížně se zamilovávají, potřebují cítit opravdovou jiskru a vzplanutí. Bývají vztahovačné, proto si dobře rozmyslete své myšlenky než je řeknete nahlas.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Neustále v sobě mají červíka pochybností, který hlodá v jejich mysli, zda je přeci jen nezradíte. To je totiž to, čeho se doopravdy bojí. Jakmile začnou mít pochybnosti, jsou schopni zničit předem jinak fungující vztah.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou nezávislí bohémové, kteří se děsí závazků. Vztah s nimi bude fungovat pouze tehdy, pokud jim necháte dostatečnou volnost a nebudou mít tak pocit, že je dusíte. Musí se neustále cítit volní a svobodní, ačkoli jsou ve vztahu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

O partnerský vztah nedostatečně pečují, protože to jednoduše neumí. Veškerou iniciativu nechávají na svém protějšku, kterého to dříve či později logicky přestane bavit. Kozoroh navíc patří mezi workoholiky, a proto často staví svou práci nad potřeby svého partnera.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři jsou pro druhé velmi špatně čitelní. Málokdo dokáže rozpoznat, co doopravdy cítí. Když se k nim někdo začne chovat příliš mile, začnou být paranoidní a podezíraví. Podobně jako Střelci nesmí mít pocit, že jsou ve vztahu příliš svázáni či přidušeni.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jsou velmi citlivé a dokáží navázat vztah v podstatě s kýmkoli. Bývá však velmi závislá na lidech, do kterých se zamiluje. Svého partnera však dokáže zraňovat svou proměnlivostí a mnohdy také bezohledností. Velmi záleží na tom, jak se zrovna vyspí, protože jsou náladové.