Horoskopy

Která znamení nejvíce kradou: na tyto 3 si dejte pozor!

Která znamení nejvíce kradou: na tyto 3 si dejte pozor!

Pokud vás zajímá, která znamení nejvíce kradou, máme pro vás odpověď. Jen počítejte s tím, že je kvůli datumu narození se z člověka zloděj nestane. Tak tedy ne abyste od teďka vinili své kolegy, sousedy či známé z uloupení vašeho majetku je proto, že přišli na svět ve „špatnou“ dobu!

Lev

Lvi baží po pozornosti druhých, což je snadno může svést na scestí. Pokud nemají nic, čím by své okolí zaujali, mohou snadno sklouzávat k manipulacím. Často se jeví jinak, než se ve svém nitru cítí. Vypadají sebejistě, uvnitř jsou však ustrašení. A právě tento rozpor je může dovést až ke krádežím. Lvi kradou proto, aby si udrželi obdiv druhých. Mnoho lvů zřejmě najdete mezi lidmi, kteří zpronevěřili milionové částky, aby udrželi dojem ostatních o svém bohatství.

Panna

Panny jsou známé pro svůj perfekcionismus. Pokud se do něčeho pustí, pak se tomu věnují na 100 %. Jsou tedy skvělí kolegové, protože se na jejich práci můžete plně spolehnout. Ve chvíli, kdy se ovšem rozhodnou spáchat nějaký trestný čin, vsaďte boty na to, že jim projde. Bude totiž proveden s takovou pečlivostí, že si policii nikdy nepodaří pachatele dopadnout. Nikdy nesklouzávají k násilí a spíše se snaží najít chytrou a snadnou cestu ke svému cíli. Proto je i Panny odpovědí na otázku: „Která znamení nejvíce kradou?“

Váhy

Váhy, které jsou stabilní a vyrovnané, nepředstavují pro své okolí ani to nejmenší riziko. Pokud se však dostanou do úzkých, bouchnou. Mají sklony sklouzávat k závislému chování a pokud je jejich závislost finančně náročná, mohou se uchýlit ke krádežím. Jejich slabinou bývá hazard i drogy. Peníze mohou zpronevěřit nebo skutečně fyzicky ukrást. Ve chvíli, kdy jsou donuceny jednat špatně jsou navíc ohroženy i jejich mezilidské vztahy. Zaženete-li váhy do kouta, budou kolem sebe kopat a řeknou i věci, které nelze vzít zpět.