Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 24.10.2023. Vodnář má finanční potíže, Štír je neodolatelný

Horoskop na dnešek – úterý 24.10.2023. Vodnář má finanční potíže, Štír je neodolatelný

Beran

Nenecháte se snadno oklamat. Poznáte, když je někdo falešný. Lidem, kteří se o toto pokusí, věnujte zvláštní pozornost. Snažte se odhalit jejich skryté motivy, abyste věděli i napříště, když na vás budou něco chystat. Tyto skryté nepřátele si držte raději od těla a ani v budoucnu jim nic nevěřte. Jejich metody totiž mohou být mnohem rafinovanější. Umí předstírat a pod jejich přívětivou maskou se skrývá lstivost. Chraňte si svá zranitelná místa.

Býk

Jste praktičtí a svá rozhodnutí podřizujete logice. Přesto se občas vyplatí věřit své intuici. Právě ta vás může zavést na různá místa. Věřte v náhody a v duševní spojení. Existují lidé, se kterými můžete mít hodně společného, i když se to na první pohled nezdá. Pokud se s někým cítíte dobře, nepřemýšlejte nad tím, jak žijí nebo v čem se lišíte. Zaměřte se na to společné. Okruh lidí kolem vás se tak může rozšířit, čímž získáte nový pohled na situace ve vašem životě.

Blíženci

Čeká vás náročná fyzická práce. Umíte se do věci ponořit nejenom tělem, ale také srdcem, což je výborná kombinace. Jděte si za svými cíli, ale nebuďte bezohlední. Pokud chcete něčeho dosáhnout, budete muset být aktivní. Žádná dobrá věc za vámi nepřijde sama. To ale neznamená, že byste neměli pomoci potřebným, i když z toho nekouká prospěch pro vás. Už jen dobrý pocit, který můžete z této pomoci mít, je pro vás odměnou.

Rak

Dnes si budete muset připravit tvrdé lokty. Někdo se vám bude snažit vzít něco, co patří vám. Je třeba hájit své zájmy. Snažte se být diplomatičtí, ne agresivní. Pod silou logiky i ostatní uznají váš nárok. Je třeba zapracovat na svém duchovním životě. Naučte se meditovat a nebojte se relaxovat. Začněte si psát deník, to vám pomůže zpracovat vnitřní emoce. Dejte si pozor na své zdraví, hrozí vám viróza.

Lev

Přemýšlíte, kam dát přebytečné peníze. Nebojte se investovat nebo si otevřít spořicí účet, o kterém budete vědět jenom vy. Tyto skryté peníze se mohou jednou hodit a je jenom dobře, že o tomto zdroji víte jenom vy. Jedině tak vás ostatní nebudou pokoušet utrácet tuto rezervu za nepotřebné věci. Je skvělý den pro investice, jen se vyhněte těm extrémně nebezpečným. Finanční štěstí je na vaší straně, nevyplatí se ale hazardní hry.

Panna

Na povrch vystoupá vaše emoční stránka. Potřebujete zapracovat na svých emocích. Nebojte se je dát najevo, ale vyvarujte se rozhodování pod jejich vlivem. Je třeba navázat spojení také se svou logikou. Dnes umíte odhalit, kdo to s vámi myslí dobře, a kdo se naopak touží svést na vlně vašeho úspěchu. Pokud ve vztahu nevidíte budoucnost, popřemýšlejte nad tím, jak ho ukončit. Jde to bez toho, že ublížíte sobě či druhé straně.

Váhy

Toužíte pomáhat ostatním. Nemyslete si, že to jde pouze materiálně. Nabídněte své rameno osobě, která se potřebuje vyplakat. I když pro ni nemáte radu, už jen to, že vyslechnete, pomůže. Máte spoustu práce. Nebojte si ji delegovat i na ostatní. Nejste jediní, kdo musí pracovat! Při rozhodování se nechte vést svou intuicí. Té můžete bezmezně důvěřovat. Je ale možné, že budete mít problém se na ni navázat. Na nepřátele se usmívejte.

Štír

Právě nyní je ten den, kdy budete toužit po romantice. Nečekejte ale, že vás někdo pozve na rande nebo že pro vás partner uspořádá vášnivý večer. Budete muset jít naproti tomu, co chcete prožít. Vaše neodolatelnost pro opačné pohlaví vám pomůže. Je těžké vás odmítnout. Svého vlivu využijte jen pro dobré věci a nesnažte se někoho manipulovat. Dobrou energii vám přinese čas strávený s dětmi.

Střelec

Milujete svou rodinu a můžete od nich očekávat své pocity. Ve světě existuje spousta lidí, kteří vám dokážou oplatit lásku tak, jak si zasloužíte. V domácnosti vládne harmonie a klid. Snažte se proto trávit co nejvíce vztahu se členy své rodiny, protože pro vás mohou být zdrojem obrovské energie a dobré nálady. Nezapomeňte ani na své nejbližší přátele, kteří vám drží palce při každé činnosti, do které se pouštíte.

Kozoroh

Víte informaci, která může ublížit někomu z vašich nejbližších. Stojíte před rozhodnutím, zda si ji nechat pro sebe nebo to dané osobě říct. Je pravděpodobné, že by se to mohlo otočit proti vám, a to ať už se rozhodnete jakkoli. Nechte se vést svou intuicí. Dejte si pozor na osoby ve znamení Ryb, protože ty se k vám mohou chovat vyhýbavě. Pravděpodobně něco skrývají. Buďte opatrní v tom, co říkáte, ať neztratíte důvěru lidí, na kterých vám záleží.

Vodnář

Začínáte se ocitat ve finančních potížích. Nemáte představu o tom, kolik utrácíte, a to je kámen úrazu. Začněte si vést deník výdajů, to vám může napovědět, kolik utrácíte zbytečně. Právě dnes je den, kdy budete v pokušení více utrácet. Odolejte. Nebuďte optimističtí, co se týká financí. Nespoléhejte na svůj úsudek, ale zaměřte se na fakta. Dokud peníze nemáte v ruce, neutrácejte je! I když čekáte na mimořádný příjem.

Ryby

Dnešní den věnujte odpočinku. Vaše únava by totiž mohla způsobit mnohé problémy, včetně náchylnosti k některým onemocněním. Věnujte se těm projektům, kterým hoří termíny. Šetřete energií. Napište si seznam úkolů, které je potřeba udělat a držte se ho. To, co nemusíte, odložte na později. Snažte se obklopit pozitivními zprávami. Na pracovišti vás někdo může pomlouvat. Těmto lžím raději nevěnujte pozornost.