Recenze

Vyhlašujeme nejlepší produkty z Pepca 2024: znáte je?

Vyhlašujeme nejlepší produkty z Pepca 2024: znáte je?

Obchodní síť Pepco byla založena v roce 1999 v Polsku a do Česka přišla až o mnoho let později. Za dobu, kdy u nás působí ale společnost založila téměř 300 obchodů. V nich poskytuje svým zákazníkům široký výběr různého zboží. Najdete zde jak oblečení, tak i potřeby do domácnosti, dekorace, dárkové předměty či hračky. Jaké z nich ale skutečně stojí za to? Vyhlašujeme nejlepší produkt z Pepco pro rok 2024!

Potřeby pro vaše mazlíčky

Pepco sice není zverimex, a proto byste zde podobné věci možná nečekali. Byla by ovšem škoda tuto sekci zcela minout. Najdete zde nejen vodítka pro pejsky a misky na jídlo, ale také mnoho různých hraček, s nimiž jsou zákazníci velmi spokojení. Vaši pozornost si zaslouží Míček pro psa Tom & Jerry, který se hodí k procvičování aportu, a také Šustící hračka pro psa Tom & Jerry, která stimuluje jeho smysly a podněcuje jej ke hře. Oboje pořídíte za á 90 korun.

Hračka pro vaše nejmenší

Pepco nabízí poměrně široký výběr hraček za příznivé ceny. Nejoblíbenější jsou panenky Barbie, které zde pořídíte za pěkné ceny. Chlapce potěší zase Figurka Marvel Avengers Thanos. Pokud nehledáte vyloženě hračku, ale dáváte přednost kreativnímu vyžití vašich potomků, pak rozhodně zvažte nákup kreativních sad. Jejich ceny začínají již na 90 korunách a děti si díky nim mohou vytvořit například náramky a různé dekorace.

Dekorace pro vaši domácnost

Pokud vyhlašujeme nejlepší produkt z Pepco pro tento rok, nemůžeme vynechat kategorii domácích doplňků a dekorací. Váš interiér mohou ozvláštnit umělé květiny, Stolní hodiny s dřevěným nástavcem nebo zajímavé keramické květináče. A samozřejmě vonné svíčky! V prodejnách Pepco najdete mnoho sójových svíček. Nejen, že obvykle krásně voní a mají opravdu pěkné obaly, zároveň však při jejich hoření nevzniká tolik škodlivin a jsou proto pro naše zdraví vhodnější.