Krása

Styl oblékání podle znamení: jak se správně obléct podle zvěrokruhu v roce 2024?

Styl oblékání podle znamení: jak se správně obléct podle zvěrokruhu v roce 2024?

Chcete outfitem dát více najevo svou osobnost? Řiďte se znamením zvěrokruhu! Ať už jste horoskopům naprosto propadla, nebo patříte spíše k skeptikům, naleznete zde spoustu inspirace a možná se i dozvíte něco více sama o sobě. Jak se tedy oblékají různé znamení zvěrokruhu?

Vodní znamení

Vodní znamení, tedy raci, ryby a štíři, jsou známí především pro své výrazné a hluboké emoce, na které často dají víc, než na racionalitu. Ale to je jen dobře, jelikož jejich šestý smysl je opravdu pozoruhodný! Elegance, hluboké city, snění, citlivost, protektivita a srdečnost je to první, co vás u těchto znamení zaujme.

Oblečení pro vodní znamení

  • Barvy: světle modrá, starorůžová, bílá
  • Styl: elegantní, feminní

Pro podtržení vaší elegance a otevřenosti doporučujeme zvolit harmonické barvy, jako je například modrá či starorůžová. Nebojte se také podtrhnout svou feminitu, která je vaší nedílnou součástí. Skvělou volbou kromě šatů a sukní mohou být také elegantní střihy kabátů či blůzek zvýrazňující vaše křivky.

Zemská znamení

Býci, panny a kozorozi se drží, jak se říká, při zemi. Jsou loajální a většinou také opatrní s penězi, které radši než za hlouposti utrácí za pocit luxusu a komfortu. Ačkoli umí být citliví, dávají přednost praktičnosti a racionalitě, zpravidla také bývají trpěliví a smířliví.

Oblečení pro zemská znamení

  • Barvy: černá, šedá, hnědá, bílá
  • Styl: luxusní, ležérní

Pro dokonalou harmonii by zemská znamení měla volit především barvy neutrální a spíše než na rozmanitost barev se zaměřit na jedinečnost a kombinaci kousků. Jestliže jste panna, býk či kozoroh, vsaďte spíše na zajímavost celkového dojmu z outfitu, vrstvení a střih, než na šílené barvy. Nebojte se experimentovat se šperky a doplňky, vše ale držte ve střídmých a jednotných odstínech.

Vzdušná znamení

Blíženci, váhy a vodnáři, neboli také vzdušná znamení, nemají hlavu v oblacích tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jsou zpravidla velmi inteligentní a rozumní, mají dobrou intuici, přesto radši dají na své zkušenosti a zdravý rozum, nežli na city. Jsou také skvělí řečníci a vypravěči, v konverzaci s nimi se jednoznačně nemusíte bát nudy.

Oblečení pro vzdušná znamení

  • Barvy: Oranžová, červená, žlutá, světle zelená
  • Styl: neotřelý, kreativní

Vzdušná znamení mají skvělé módní cítění! Pro maximální podtržení své osobnosti vám nejlépe poslouží teplé barvy. Váš šatník by měl vypadat jako ten nejrozmanitější západ slunce! Veselé barvy jsou opravdu něco, čím dokážete pohladit po duši a upoutat pozornost, nemusíte se ani bát trochy extravagance a hlavně nezapomeňte na šperky!

Ohnivá znamení

To nejlepší na konec! Berani, lvi a střelci jsou zkrátka živly. Vždy zapálení pro věc, temperamentní, kreativní, upřímní a komunikativní. Nebojí se výzev, jsou sebevědomí a s ničím si neberou servítky. Jednu věc vám můžeme doporučit: nikdy se nestavte ohnivým znamením do cesty, nebojí se jít přes mrtvoly!

Oblečení pro ohnivá znamení

Barvy: červená, černá

Styl: sportovní

Jakožto ohnivé znamení svou osobnost nejlépe podtrhnete dynamickými a výraznými barvami, nemusíte experimentovat s nijak složitými střihy, stačí praktické a sportovně vyhlížející outfity, které jasně dají najevo, že přesně víte, co chcete!