Krása a módaVlasy

Účesy na vlasy po ramena: 4+1 trendy nápad do práce i na doma

Účesy na vlasy po ramena: 4+1 trendy nápad do práce i na doma

Nosíte vlasy v délce po ramena? V očích mnoha žen je právě tato délka nejvíce praktická. Vlasy lze nosit jen tak volně rozpuštěné, ale v případě potřeby je lze stáhnout i do klasického culíku. Máme pro vás pár nápadů na účesy vlasy po ramena. Vyberete si mezi nimi svého favorita?

Účesy vlasy po ramena – inspirace

Hledáte-li nápady na účesy vlasy po ramena, pak je dobře, že si čtete tento náš článek. Ukryli jsme do něj celkem 5 tipů, jak nosit vlasy v délce po ramena. Podívejte se nejdříve na první čtveřici z nich:

  • Cop
  • Horní část vlasů sepnutá
  • Spodní culík
  • Lehce zvlněné vlasy

Cop

Jasně, s vlasy po ramena toho sice moc nevykouzlíte, ale alespoň malý cop si určitě zaplést můžete. Takový účes vám přijde vhod v moment, kdy nebudete chtít, aby se vlasy motaly a překážely. Prostě je zaplete to klasického copu, byť maličkého a nikde překážet nebudou.

Horní část vlasů sepnutá

Kompromis mezi tím, kdy nechcete, aby se vlasy motaly do očí, ale zároveň je chcete mít alespoň částečně rozpuštěné. V takovém případě si sepněte jen horní část vlasů, ať už do menšího drdolu, culíku nebo jen tak stáhněte vlasy skřipcem.

Spodní culík

Mezi účesy vlasy po ramena řadíme i klasiku v podobě jednoduchého spodního culíku. Spodního proto, že při této délce vlasů pravděpodobně nedáte do jednoho vysokého culíku všechny vlasy, ale v tom spodním vám budou krásně držet pohromadě.

Lehce zvlněné vlasy

Pokud chcete, můžete si své vlasy lehce navlnit za pomoci kulmy, zapletených copů na noc nebo žehličky na vlasy. Jemné vlny budou působit něžně a romanticky.

+1 tip navíc

Jak jsme slíbili, máme pro vás ještě jeden bonusový tip. Vlasy v délce po ramena můžete klidně nosit jen tak rozpuštěné. Určitě se shodneme na tom, že když jsou vlasy čerstvě umyté, je velká škoda schovávat je do culíku.