Krása a módaVlasy

Účesy na doma: 6 snadných a pohodlných stylů

Účesy na doma: 6 snadných a pohodlných stylů

Domov je místo, kde se chceme cítit příjemně. Kde jinde totiž můžeme mít takovou pohodu, nežli právě u sebe doma. Tady nemusíme řešit vytahané tričko a díru na koleni u tepláků. Skvělé jsou také účesy na doma, které jsou pohodlné a jednoduché. Inspirujte se našimi tipy!

Tipy na účesy na doma

Domov je místo, kde zpravidla moc neřešíme, jestli naše oblečení dokonale ladí, jestli je make-up perfektní a jestli naše vlasy reprezentují. Naopak. Doma se chceme cítit příjemně, pohodlně, jednoduše v pohodě. K tomu nám dopomůže nejen pohodlné oblečení a třeba něco dobrého na zub, ale také účesy na doma.

  • Drdol
  • Cop
  • Culík
  • Dva drdoly
  • Poloviční drdol
  • Rozpuštěné vlasy

Drdol

Když nechcete, aby se vám vlasy motaly, jednoduše je stočte do obyčejného drdolu. Pokud jej vytvoříte dole, snese i hustší a těžší vlasy.

Cop

Klasika všech klasik, která mezi účesy na doma nesmí chybět. Tradiční cop se učíme plést už jako malé holky a vida, jak se nám to v dospělosti hodí, že?

Culík

Aby těch klasik mezi účesy na doma nebylo málo, musím přihodit ještě obyčejný culík. Není totiž nic jednoduššího, nežli si vlasy stáhnout do culíku. A je jedno, jestli si ho uděláte dole, nebo vsadíte na tzv. koňský ohon neboli vysoký culík nahoře na hlavě.

Dva drdoly

Pokud je vám jeden drdol málo, udělejte si drdoly dva. Jednoduchý účes, který navíc vypadá zajímavě a hravě. Vlasy se nikde nemotají, zvládnete jej během chvíle a k tomu všemu dobře vypadá.

Poloviční drdol

U těch drdolů ještě chvíli zůstaneme. Naším dalším tipem je totiž poloviční drdol. Jak na něj? Nečekejte nic složitého. Zkrátka si jej do drdolu stočíte část vlasů, zbytek necháte volně splývat.

Rozpuštěné vlasy

Účesy na doma nemusí být nic moc. Nikdo totiž neřeší, jestli máme umyté vlasy nebo ne, jestli někde nečouhají neposedné pramínky a podobně. A jistě se shodneme na tom, že nejpohodlnějším účesem je, když si vlasy necháte jen tak volně rozpuštěné.