MódaNezařazené

Trendy pro nošení sukně v roce 2023

Trendy pro nošení sukně v roce 2023

S příchodem prvních slunečných paprsků se začínáme těšit na to, až ven vyrazíme v sukních bez silonek. Jestliže chcete být in, možná tápete nad tím, jaké trendy letos ovládnou svět sukní. Říká se, že rok 2023 bude dokonce rokem sukní. Najděte tedy s námi inspiraci a radujte se z teplých dnů, které přicházejí!

Džínové sukně

Denim a džínovina letos vládnou trendům. Jestliže vyjdete ven v džínovině od hlavy k patě, neuděláte chybu. Takový outfit se letos přímo doporučuje.

Jakou ale zvolit džínovou sukni? Zapomeňte na krátké mini sukně a pořiďte si džínovou maxi sukni. Barva a odstín džínoviny je na vás. Také si zvolte podle svých preferencí, zda chcete mít dlouhou sukni do áčka, s volánky nebo třeba s rozparkem. Důležité je dodržet pouze maxi délku nejlépe až ke kotníkům!

Jak kombinovat džínové dlouhé sukně? Vsaďte na bavlněné tričko pastelových barev a crop džínovou bundičku, která nemusí být ve stejném odstínu jako sukně. Nebo vyjděte ven v džínové maxi sukni, bavlněném tričku a v džínovém bucket hat kloboučku.

Balónové sukně

Jestliže se vám líbí plesový styl, budete z tohoto trendu roku 2023 pravděpodobně nadšení. Balónové sukně jsou velké, rozšířené a delší, takže se při jejich nošení budete cítit jako princezny. Balónovou sukni můžete kombinovat s trendy crop jarní bundičkou a přiléhavým tričkem, které budete mít zastrčené pod sukní.

Pozor si dávejte, jestliže jste majitelkou kypré postavy, protože tento typ sukně vás může ještě více opticky rozšířit. Pro vás však máme tip na následující trend, kterým jsou sloupcové sukně.

Sloupcové sukně

Jedná se o sukni, jenž rovně obtáhne vaši siluetu od pasu ke kotníkům. Odtud také pramení název sloupcové sukně – na postavě působí jako sloup. Většinou se dají pořídit z bavlněného materiálu a v barvě černé, tuto verzi doporučujeme pro ženy kypřejších tvarů. Ty hubenější mohou sáhnout po saténovém materiálu, takže nošení takové sukně bude sexy, i když je dlouhá. Nahoru zvolte přiléhavé tílko.

Kožené sukně

Oblečení z kůže a koženky je opět žhavým trendem v roce 2023. A patří mezi ně samozřejmě i kožené sukně. Vsaďte na délku nad kolena a rozšíření do áčka s volánky nebo délku do půlky stehen se zipy. Jestliže máte štíhlou siluetu, kupte si koženou áčkovou sukni až po kolena a k ní zvolte crop top v bílé barvě bez vzorů.