Krása a módaRecenzeVlasy

Tichý fén na vlasy: nejlepší produkty roku 2024

Tichý fén na vlasy: nejlepší produkty roku 2024

Naše maminky a babičky měly v minulosti na výběr jen mezi několika přístroji, zatímco na nás se v obchodech valí obrovská nabídka skvělých a méně kvalitních fénů. Je možné sehnat fén, který umí foukat studeným vzduchem, fén s ionizační technologií i fén, který uspoří elektrickou energii. Nalézt ale skutečně tichý fén na vlasy, který bude zároveň kvalitní a dostatečně výkonný, tak to už je oříšek!

Pokud hledáte tichý fén na vlasy, pak se musíte při zkoumání recenzí a popisů u jednotlivých produktů zaměřit na hodnotu decibelů (dB). Ne u každého přístroje je však tato hodnota uvedena. Pokud ji najdete, pak se řiďte jednoduchým pravidlem. Čím nižší číslo, tím tišší fén. Jednoduché!

Top produkty roku 2024!

  • Fén Rowenta CV7920 Premium Care Silence AC 2300 W Ionic CV7920F0
  • Valera VAL000092408
  • Philips DryCare Advanced HP8232/00

Ultra tichý fén Rowenta CV7920 Premium Care Silence AC 2300 W Ionic CV7920F0 vás přijde na necelých třináct set korun, nicméně i přesto, že výrobce avizuje velmi tichý chod, není nikde uváděna hodnota v dB. I podle některých uživatelských recenzí se nejedná o nijak extrémně tichý produkt, avšak jiní ho zase považují za velice tichý.

U modelu Valera VAL000092408 výrobce přímo udává, že je tento fén ve srovnání s obdobnými výrobky je až o 3 dB tišší. V porovnání s předchozím fénem od značky Rowenta je navíc i lépe hodnocení ze strany zákazníků, a to i přes vyšší pořizovací cenu, která se pohybuje okolo dvou a půl tisíce korun.

Levnou variantou, která vás nepřijde na víc, než pět set je Philips DryCare Advanced HP8232/00. Jeho kvalita je však zcela konkurenceschopná, a vy tak za poměrně malou částku získáte tichý fén, který se těší velmi dobrým uživatelským recenzím, jelikož až 94 % uživatelů jej doporučilo dalším zákazníkům.