Krása a módaMóda

Ponožky do lodiček: jaké trendy a možnosti jsou v roce 2023?

Ponožky do lodiček: jaké trendy a možnosti jsou v roce 2023?

Ponožky do lodiček jsou kontroverzní téma. Někteří se domnívají, že se jedná o společenské faux pas, jiní naopak tvrdí, že nosit lodičky bez ponožek v podstatě nelze. Ať tak či tak záleží především na vašich preferencích. My vám pouze přináší možnosti, které současný trh nabízí.

ANO nebo NE?

Ponožky do lodiček mají mnoho výhod. Nechme prozatím estetiku stranou a zaměřme se na praktickou stránku věci. Nošení ponožek totiž zabraňuje vzniku otlaků, které vedou k nepříjemným puchýřům. Navíc do jisté míry ponožky vnitřek boty chrání a nedochází k jeho opotřebení takovým tempem jako u nošení naboso.

V posledních letech se objevuje trend, vůči němuž se mnozí důrazně vymezují. Vůbec poprvé tento „nešvar“ pronikl na přehlídková mola, později si jej oblíbily celebrity a dnes jej můžete pozorovat čas od času i na ulici. Ano, tímto nešvarem jsou ponožky do lodiček! Nemluvíme zde o speciálních neviditelných ponožkách ale o poctivých bavlněných kouscích v pestrých barvičkách.

Ponožky do lodiček

Proto pokud máte odvahu, nemusíte žádné speciální ponožky do lodiček shánět. Stačí když sáhnete do své zásuvky s ponožkami a vyberete ty, které se vám barevně hodí k outfitu. Pokud ale nepatříte k zastáncům divokých módních trendů, i pro vás se najdou vhodné ponožky do lodiček.

Například neviditelné ponožky Invisible od značky Bellinda, která se specializuje především na punčochové zboží, pořídíte za 119 korun. Seženete je navíc v béžové i černé barvě. Levnější variantu nabízí značka Stella Jones. Za jedno balení Soft 20DEN zaplatíte jen 45 korun. Problém není ani pořídit ponožky do bot s otevřenou patou. Cenově dostupné ponožky do lodiček Stacy najdete například na stránce Astratex za 89 korun.