Horoskopy

Podnikavá znamení: 3 jedinci, kteří chtějí pracovat na vlastní triko

Podnikavá znamení: 3 jedinci, kteří chtějí pracovat na vlastní triko

Některým vyhovuje, když mají v práci nad sebou někoho výše postaveného a jednoduše jen plní zadané úkoly. Jiní si naopak neumí představit, že by měli někoho poslouchat a daleko více je láká dráha tzv. na vlastní triko. Patříte mezi podnikavá znamení? Nebo raději splynete s davem?

3 podnikavá znamení zvěrokruhu

Jste ten typ člověka, který neustále přemýšlí, v čem by se realizoval? Nebo je vám jedno, kde pracujete, protože vám daleko více vyhovuje, když dostanete něco za úkol a sami nic vymýšlet nemusíte? Možná se řadíte mezi podnikavá znamení zvěrokruhu.

  • Kozoroh
  • Panna
  • Blíženci

Kozoroh

Není tajemstvím, že lidé narození ve znamení Kozoroha, jsou nesmírně ambiciózní. Neustále vymýšlí, v čem se realizovat, v čem se najít a v čem začít podnikat – a samozřejmě v ideálním případě také vydělávat nesmyslné peníze.

Kozorozi jedou na vlastní triko. Nechtějí se spoléhat na druhé a už vůbec nemají v oblibě, když nad nimi někdo drží bič. Jsou to rození sólisté, přesvědčení o tom, že sami všechno dokážou lépe nežli ostatní.

Panna

Narodili jste se ve znamení Panny? A už vám někdy někdo řekl, že jste perfekcionista? Pokud ano, dokonale to sedí. Touha po dokonalosti je totiž u tohoto znamení jednou z klíčových vlastností. A to je jeden z důvodů, proč se Panny neustále snaží jet si životem na vlastní triko.

Panny žijí v přesvědčení, že dobře odvedená práce je pouze ta, která nemá jedinou chybičku. Nikdy neodevzdají úkol, se kterým nejsou na 100 % spokojeni. Nemají rádi práci v týmu, daleko radši jsou sami za sebe.

Blíženci

Mezi podnikavá znamení, která dlouho u ničeho nevydrží a pořád vymýšlí něco nového, patří také Blíženci. Ba dokonce můžeme říci, že právě Blíženci by mohli našemu skromnému seznamu kralovat. Tito lidé totiž mají hlavu plnou nápadů, které by chtěli realizovat.

Blíženci mívají problém s uctíváním autorit, což je jeden z důvodů, proč sami sebe raději vidí na dráze podnikavého jedince, nežli někde u pásu ve fabrice. Na to je neužije.