Horoskopy

Popichovačná znamení: tito 4 rádi provokují druhé

Popichovačná znamení: tito 4 rádi provokují druhé

Neustále mají potřebu do někoho rýpat. Popichování je jejich záliba, které se nikdy nenabaží. A i když tím lidem okolo sebe často lezou na nervy, nezastaví se a příště si tzv. dloubnou zase. Popichovačná znamení zvěrokruhu jako by snad měla v popisu, že se do druhých musí neustále navážet.

Popichovačná znamení zvěrokruhu: patříte k nim i vy?

Máte ve svém okolí někoho, kdo nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se do jiného navážel? Nebo třeba vám osobně okolí vyčítá, že máte neustálou potřebu někoho popichovat? Poznejte teď společně s námi popichovačná znamení.

  • Štír
  • Lev
  • Panna
  • Střelec

Štír

Na samotném vrcholu našeho pomyslného seznamu se právem usadilo znamení Štíra. Tito lidé se totiž rádi naváží do druhých. Poukazují na jejich slabiny, jejichž odhalení nejdříve předchází důkladná analýza z bezpečné vzdálenosti. Štíři nejdřív zjistí, v čem je druhá osoba slabší a poté se právě do tohoto jeho slabého místa dokonale trefí.

Lev

Mezi popichovačná znamení patří také Lev. O těchto lidech víme, že si myslí, že jsou víc než druzí. Sami sebe vnímají jako dokonalé jedince, kteří ostatní musí obdivovat. A ze svého vyvýšeného místa mají tendence trefovat se do druhých, i když k tomu kolikrát ani nemají pořádný důvod. Lvi jsou sebestřední a všichni ostatní jsou pod jejich úroveň.

Panna

I zrozenci Panny se rádi naváží do lidí okolo sebe. Co je důvodem? Mají pocit, že jen oni dokážou cokoli dotáhnout do cíle se 100% výsledkem. Panny si totiž myslí, že jen ony jsou dokonalé ve všem, co dělají. Často se tak trefují do druhých a poukazují na jejich nedokonalé výkony. Také mají tendence druhé opravovat a věci po nich předělávat.

Střelec

Střelci sice nejsou ve své podstatě špatnými lidmi, kteří by se do druhých naváželi jen proto, aby jim nějakým způsobem ublížili. Nicméně i oni často okolí popichují. Co je důvodem? Jak je známo, Střelci neustále něco podnikají a od lidí okolo sebe vyžadují totéž. Popichováním se je snaží nabudit k nějaké akci, i když to není vždy nejvhodnější způsob.