Horoskopy

Zapšklá znamení: TOP 5 uzavřených a nepřátelských lidí

Zapšklá znamení: TOP 5 uzavřených a nepřátelských lidí

Určitě už jste si někdy položili otázku, co vaší kolegyni přelítlo přes nos, že je tak pesimistická. Nebo proč byla prodavačka za kasou tak nevlídná. Možná za tím byl jen špatný den, možná bylo na vině znamení, ve kterém se dotyčný narodil. Některá zapšklá znamení zvěrokruhu se totiž na svět tváří negativně.

Zapšklá znamení zvěrokruhu

Když o někom řekneme, že je zapšklý, pravděpodobně tam učiníme proto, že je dotyčný nevlídný k lidem okolo sebe. Uzavírá se do sebe, je nepřející a na svět pohlíží pesimisticky. Tohle jsou za nás nejvíce zapšklá znamení zvěrokruhu.

  • Lev
  • Panna
  • Váhy
  • Kozoroh
  • Ryby

Lev

Do sebe zahledění Lvi jsou až příliš sebevědomí a pyšní, že nemají absolutně čas zaobírat se druhými lidmi. Uzavírají se do své bubliny, ve které opěvují sami sebe a druzí je nezajímají. Touží po pozornosti od ostatních. Když se jim pozornosti a obdivu nedostává, pak jsou velmi zahořklí.

Panna

Panny si o sobě myslí, že jsou dokonalé. Ba co víc – nejdokonalejší na světě. Jakékoli poukázání na nedostatky snáší velmi špatně, v tu chvíli se okamžitě stanou pesimisty, kteří druhým nepřejí nic dobrého. Mají vysoká očekávání, a když jich nedostanou, pak to dají velmi negativně najevo.

Váhy

Zrozenci Vah právem patří mezi zapšklá znamení zvěrokruhu. Neustále totiž od lidí okolo sebe vyžadují potvrzení svých rozhodnutí. Pakliže jim okolí nedá najevo, že se rozhodli správně, pak mají pocit hořkosti, který je totálně pohltí.

Kozoroh

Kozorozi se zaměřují na své úspěchy a výkony. Jakmile něco nejde přesně podle jejich představ, jsou zahořklí, protivní a negativní. Pro úspěch by udělali cokoli a běda, jak se jim někdo snaží postavit do cesty.

Ryby

Ryby jsou všeobecně velmi milí lidé, ale jakmile se cítí nešťastní nebo zrazení, pak se z nich stávají zapšklí jedinci, kteří mají tendence držet své emoce uvnitř sebe. Když je na ně těch emocí moc, uzavřou se do sebe a nevnímají okolí.