Krása a módaVlasy

Permanentní modrá barva na vlasy: jaké možnosti jsou v roce 2024

Permanentní modrá barva na vlasy: jaké možnosti jsou v roce 2024

Většina extravagantních barev na vlasy je určená na krátkodobé použití a musí být velmi často obnovována. Obvykle se již po několika mytích vyšisuje natolik, že nepůsobí ani trochu hezky. Existují tedy permanentní barvy na vlasy? A je možné je použít i doma? Na to se společně podíváme v tomto článku.

Permanentní modrá barva na vlasy

Rovnou si řekněme, že ano. Modrá permanentní barva na vlasy skutečně existuje a dobrou zprávou je, že nabídka různých odstínů je až překvapivě široká. Na druhou stranu možná budete muset trochu hledat, jelikož ne každá kadeřnice ji bude mít ve své nabídce. Můžete se však zkusit domluvit a nechat si ji objednat.

Modrá barva nejlépe vypadá na blonďatých či odbarvených vlasech, a proto je pravděpodobné, že vás na cestě k modré kštici čeká ještě koloběh odbarvování. Ten, zejména pokud jste tmavovlasá, může trvat i poměrně dlouho, a proto není vhodné se do tohoto procesu pouštět doma sama.

Permanentní modrá barva na vlasy na domácí použití

Jestliže se ale přece jen rozhodnete pro domácí barvení, pak postupujte skutečně opatrně, a to zejména během odbarvování. Můžete si totiž skutečně poškodit vaše vlasy, a to by byla obrovská škoda. Nemyslíte?

Pokud jste ale odvážná a jdete do toho, podívejte se na neonově petrolejový odstín či odstín Midnight in Milan od značky Aloxxi. Jedná se sice o poměrně drahý výrobek, krásný výsledek máte ale téměř jistý.

K cenově dostupnějším variantám patří řada Live od značky Schwarzkopf, která slibuje dlouhotrvající efekt, nebo Schwarzkopf Professional Igora Royal Fashion Lights Cream Hair Color. Oba tyto produkty seženete za méně než dvě stovky. V podobné cenové hladině se nachází i Vivid color od L’ORÉAL PARIS.