Krása a módaMóda

Elegantní móda pro ženy: 7 tipů, jak se oblékat na úrovni i za málo peněz

Elegantní móda pro ženy: 7 tipů, jak se oblékat na úrovni i za málo peněz

Jaká je elegantní móda pro ženy? Chcete-li se oblékat na úrovni a druhým ukázat, že máte styl, poradíme vám, co na sebe. Elegantní móda pro ženy nemusí nutně zahrnovat kousky za tisíce. I s omezeným rozpočtem se můžete obléknout jako dáma. Jak na to?

Elegantní móda pro ženy: oblékněte se na úrovni i za pár korun

Za oblečení nemusíte utratit tisíce či ještě vyšší částky, abyste se v něm cítili dobře, pohodlně a vkusně. I vhodně zvolené a zkombinované kousky za pár korun mohou udělat velkou parádu. Elegantní móda pro ženy tak nemusí vyjít draho. Inspirujte se našimi tipy.

Tip první: monochromatický look

Oblečení sladěné do jedné barvy zákonitě působí elegantně, nadčasově a velmi ležérně. Slaďte k sobě kousky v jednom odstínu a uvidíte, jak prokouknete.

Foto: Pexels

Tip druhý: i šaty mohou být elegantní

No samozřejmě! Elegantní móda pro ženy myslí i na šaty, které k ženám neodmyslitelně patří. Chcete-li působit elegantně, volte délku pod kolena a střih kopírující vaší figuru.

Foto: Pexels

Tip třetí: pastelové barvy

Pastelové barvy působí elegantním dojmem. To jediné, co vás dělí od ležérního a vkusného outfitu, je volba pastelových kousků. Jemně růžová je za nás TOP.

Foto: Pexels

Tip čtvrtý: košile a kalhoty

Jestli něčím nemůžete nic zkazit a navíc hravě vykouzlíte elegantní look, pak je to spojení košile a kalhot. V tomto outfitu můžete vyrazit kamkoli a o vaší eleganci nebude jediný pochyb.

Foto: Pexels

Tip pátý: kostýmek

Tohle je naprostá klasika. Elegantní móda pro ženy zkrátka musí zahrnovat kostýmek, který by mimochodem měla mít v šatníku každá žena. Pořídit ho můžete třeba i z druhé ruky, zaručeně ještě udělá mnoho parády.

Foto: Pexels

Tip šestý: tričko, džíny a blazer

Elegantní móda pro ženy nemusí být drahá. Stačí vědět, co k sobě pasuje, aby to vytvořilo luxusní dojem. Za nás je to spojení obyčejného trička, pohodlných džínů a slušivého blazeru. TOP look!

Foto: Pexels

Tip sedmý: doplňky

Opomenout rozhodně nesmíme ani doplňky. I na těch totiž hodně záleží a s celkovým outfitem dokážou udělat hotové zázraky. Kabelky, šátky, pásky – to všechno sem patří, nebojte se s těmito kousky pracovat.

Foto: Pexels