Móda

Obchody s botami: Nejlepší prodejny roku 2024

Obchody s botami: Nejlepší prodejny roku 2024

S jarem většinou příchází spoustu příjemných i nepříjemných zvyků. A jedním z nich je i nakupování nových bot! A aby letos vybírání vhodné obuvi proběhlo opravdu hladce, přinášíme vám tipy na obchody s botami, které si zamilujete nejen díky skvělým cenám, ale také širokému sortimentu a prvotřídní kvalitě!

Foot Locker

Foot Locker je globální řetězec obchodů se sportovní obuví a oblečením. Najdte zde všechny světoznámé značky jako jsou Nike, Addidas či Puma

Foot Locker se věnuje nejen kvalitní a pohodlné sportovní obuvi, ale také aktuálním trendům a módním stylům, takže můžete být si jisti, že zde najdete boty, které nejenže dobře sedí, ale také skvěle vypadají!

Zalando

Zalando je online obchod, který zprostředkovává oblečení, boty a doplňky od více či méně známých módních značek z celého světa. Najdete zde 200 000 kousků od více než 2000 různých značek!

Kromě širokého výběru také Zalando nabízí dopravu zdarma a lhůtu 100 dnů na vrácení produktů! 

CCC

CCC je populární řetězec obchodů s botami, nabízí širokou škálu stylů a značek za příznivé ceny. Naleznete zde vše od bot na běžné nošení, přes sportovní tenisky až po formální obuv.

Mimo to se CCC také může chlubit skvělým zákaznickým servisem, personál vám v kamenných obchodech i na e-shopu ochotně zodpoví všechny otázky a poradí s každým problémem.

Deichmann

Nakonec, pokud hledáte něco exkluzivního, měli byste navštívit právě Deichmann. Tento Evropský řetězec nabízí obuv od různých světoznámých značek jako je Nike, Adidas či Reebok. Zaměřuje se ale také na trendy a to především na exkluzivní limitované kolekce, které nikde jinde nenaleznete!

Další obchody s botami, které si zaslouží vaši pozornost:

  • Ecco
  • Vans
  • Timberland
  • GLAMI