Výživa a doplňky

Nejsilnější hořčík na trhu

Nejsilnější hořčík na trhu

Hořčík je minerální prvek, který je zcela nezbytný pro správné fungování mnoha procesů lidského organismu. Je možné ho přijímat skrze konzumaci potravin, ale velká část populace trpí na jeho nedostatek. Z toho důvodu byly vyvinutu hořčíkové doplňky stravy. V následujícím článku se podíváme na výběr těch nejlepších a zaměříme se zejména na to, jaký nejsilnější hořčík na trhu můžete sehnat.

Nejlepší nejsilnější hořčíky na trhu dle recenzí

Následující tabulka zobrazuje nejlepší hořčíky na trhu dle výběru naší redakce a stručný výpis jejich parametrů.

Název produktu Orientační cena Výrobce Obsah elementárního hořčíku v jedné kapsli
Swiss NatureVia Magnesium 1 Mega 835 mg 90 tablet

237 Kč  NatureVia 500 mg

NOW FOODS MAGNESIUM MALATE (HOŘČÍK MALÁT) 1000 MG 180 TABLET

355 Kč Now Foods 115 mg
Reflex Nutrition Albion Magnesium 90 kapslí

249 Kč Reflex 125 mg

Nejsilnější hořčík na trhu – recenze nejlepších produktů

Následující sekce hodnotí nejlepší hořčíky, které jsou dle našeho názoru aktuálně dostupné na trhu a rozebírá jejich specifikace ve stručných recenzích.

Mohlo by vás také zajímat: Reálné recenze oblíbených výživových doplňků


Swiss NatureVia Magnesium 1 Mega 835 mg 90 tablet

Tento hořčík patří k těm vůbec nejsilnějším, které jsou na trhu k dispozici. V jedné tabletě, která je podle výrobce doporučenou denní dávkou se nachází 835 mg Magnesium oxidu, což je ekvivalentní 500 mg elementárního hořčíku. Jedná se tak o jeden z nejsilnějších magnesiových doplňků, které jsou na trhu k dispozici. Z tohoto důvodu produkt nasbíral také celou řádku kladných recenzí a dle hodnocení uživatelů patří k nejlepším. Navíc si ho můžete pořídit za velmi přijatelnou cenu pohybující se jen lehce nad hranicí 200 Kč.

Klady

Dobrá kvalita za přijatelnou cenu

Velmi vysoký obsah hořčíku v jedné tabletě


NOW FOODS MAGNESIUM MALATE (HOŘČÍK MALÁT) 1000 MG 180 TABLET

Další hořčíkový produkt v našem výběru je výrobkem z dílny NOW FOODS. V jedné tabletě se nachází 115 mg hořčíku a výrobce doporučuje dávkovat tři tablety denně. Výrobek se též těší poměrně vysoké přízni spokojených uživatelů a za jedinou relativní nevýhodu lze považovat snad jen větší velikost tablet, která však nemusí dělat problémy zdaleka všem konzumentům.

Klady

Vysoký obsah hořčíku

Zápory

Větší tablety

Nutnost dávkování 3 tablet


Reflex Nutrition Albion Magnesium 90 kapslí

Poslední hořčík z našeho doporučení je produktem světoznámé firmy Reflex Nutrition. Její magnesium přináší v jedné tabletě 125 mg hořčíku, a opět je dle výrobce vhodné konzumovat tři tablety denně. Za slušné peníze tak dostanete v jednom balení zásobu na třicet dní užívání kvalitního výživového doplňku. O tom svědčí i kladné uživatelské recenze, které vychvalují zejména vysokou účinnost produktu.

Klady

Poměr ceny ku výkonu

Zápory

Nutnost dávkování 3 tablet denně


Zdroje

Consumerlab.com