Cviky a vybavení

Činka na dřepy

Činka na dřepy

Hledáte nejlepší činku na dřepy pro domácí cvičení nebo vybavení své posilovny? V následujícím článku vám přinášíme výběr tří nejlepších na trhu dle výběru naší redakce a popisujeme jejich konkrétní specifikace v jednotlivých recenzních.

Nejlepší činka na dřepy dle recenzí

Následující tabulka zobrazuje nejlepší činky na dřepy dle výběru naší redakce a stručný výpis jejich parametrů.

Název produktu Orientační cena Výrobce Hmotnost
HMS Olympijská obouruční osa Home 220 cm x 50 mm

2 298 Kč HMS 20 kg
Capital Sports IWF Men – rovná 220 cm / 50 mm

4 869 Kč Capital Sports 20 kg
TRINFIT Olympijská osa 2200 mm / 315 kg

3 475 Kč TRINFIT 20 kg

Činka na dřepy – recenze nejlepších produktů

Následující sekce hodnotí nejlepší činky na dřepy, které jsou dle našeho názoru aktuálně dostupné na trhu a rozebírá jejich specifikace ve stručných recenzích.

Mohlo by vás také zajímat: Reálné recenze oblíbených výživových doplňků


HMS Olympijská obouruční osa Home 220 cm x 50 mm

Olympijská osa HMS představuje slušný základ za velmi příznivou cenu. Za necelých 2300 Kč dostáváte kvalitní ocelové zpracování. Součástí jsou navíc i uzávěry, které tedy nemusíte dokupovat pro zajištění bezpečnosti při cvičení. Slabinou je naopak nosnost, která podle výrobce dosahuje hodnoty pouze 150 Kg. Počítat musíte také s menším průměrem úchopu, který se liší od oficiálních rozměrů vzpěračských a lifterských os a dosahuje pouze 25 mm.

Klady

Přijatelná kvalita za nízkou cenu

Ocel

Zápory

Nižší nosnost

Malý průměr úchopu


Capital Sports IWF Men – rovná 220 cm / 50 mm

Olympijská osa Capital Sports IWF Men je standardizovanou vzpěračskou osou s délkou 220 cm a průměrem 50 mm. Je vyrobena z kvalitní oceli a výrobce uvádí, že její nosnost by měla dosahovat až neuvěřitelných 910 kg. Pro těžké dřepy tak nabízí ve všech ohledech perfektní parametry a jedinou relativní slabinou je snad jen vyšší cena.

Klady

Velmi vysoká nosnost

Oficiální rozměry vzpěračské osy

Zápory

Vysoká cena


TRINFIT Olympijská osa 2200 mm / 315 kg

Poslední činka na dřepy, kterou vám v našem srovnání doporučíme je olympijská osa od značky Trinfit. Výrobce jako materiál použil ocel a a zvolil standardní olympijské rozměry. Osa má také slušné uživatelské recenze a jako její jedinou relativní nevýhodu vidíme spíše průměrnou nosnost, která dosahuje 315 kilogramů. Na druhou stranu pro běžné uživatele bohatě postačí.

Klady

Oficiální rozměry vzpěračské osy

Poměr ceny ku výkonu

Zápory

Průměrná nosnost


Zdroje

Garagegymlab.com