Krása a módaVlasy

Nejoblíbenější účesy na doma i do práce: TOP 4 slušivé možnosti

Nejoblíbenější účesy na doma i do práce: TOP 4 slušivé možnosti

Ženy jsou korunou krásy, proto se není čemu divit, že většina z nás si nechává vlasy narůst. S delšími vlasy se cítíme mnohem více žensky, sebevědomější a zkrátka se díky dlouhé hřívě líbíme samy sobě. Podívejte se společně s námi na nejoblíbenější účesy, které si my ženy často děláváme a nedáme na ně dopustit.

Nejoblíbenější účesy na doma, nákupy i do práce

Dneska se tu nebudeme bavit o společenských účesech, které si necháme učesat jen při výjimečných příležitostech, které stojí hromadu času a které jsou náročné na údržbu. Bavme se dnes o účesech, které ženy běžně nosí – ať už jdou zrovna do práce, na kafe s kamarádkou nebo třeba na běžný nákup.

Mezi nejoblíbenější účesy, které si alespoň podle nás ženy češou nejčastěji, protože jsou jednoduché, rychlé a zároveň slušivé, patří tato čtveřice:

  • Drdol
  • Culík
  • Vlasy ve skřipci
  • Rozpuštěné vlasy

Klasický drdol

Když nechceme nic řešit, nemáme čas ani náladu si vlasy umýt a zároveň netoužíme po tom, aby naše lehce mastná hříva dělala ostudu, zvolíme klasický drdol. Je hotový během mrknutí oka, vlasy díky němu nepřekáží a jednoznačně se řadí mezi nejoblíbenější účesy.

Jednoduchý a rychlý culík

Jak rychleji a jednodušeji zamezit neposlušné hřívě, aby se pletla do obličeje, zasahovala do přípravy jídla a podobně? Ano, hádáte správně. Většina žen v takové chvíli vezme gumičku a vlasy stáhne do culíku. Klasický culík samozřejmě musí patřit mezi naše nejoblíbenější účesy, protože upřímně – děláte si nějaký z účesů častěji nežli culík? Pravděpodobně ne!

Vlasy ve skřipci

Vlasy sepnuté skřipcem oceníte, když zrovna vaříte oběd a nechcete z polévky nebo omáčky lovit jednotlivé pramínky. Nicméně sepnout si vlasy skřipcem je také možnost, jak podtrhnout svůj elegantní pracovní look. Co vy na to?

Rozpuštěné vlasy

Není to sice účes jako takový, ale milé dámy, buďme k sobě upřímné – když jsou vlasy čerstvě umyté, voňavé a nadýchané, že je ze všeho nejraději alespoň ten jeden den, než efekt zmizí, nosíme rozpuštěné a prostě na volno, že ano?