Recenze

Nejlevnější supermarket v ČR 2024: víte, který to je?

Nejlevnější supermarket v ČR 2024: víte, který to je?

Na základě internetových diskuzí a nabídky letáků jsme pro vás vybrali obchod v Česku, který se řadí mezi ty nejlevnější. Od čerstvého ovoce a zeleniny až po denní potřeby a drobnosti, nejlevnější supermarket v Česku slibuje kvalitu za dostupné ceny, což je ideální volba pro rodiny i seniory, kteří sledují svůj rozpočet a chtějí ušetřit nějakou tu korunu navíc.

Diskontní řetězec Penny Market

Známý řetězec obchodů Penny Market je v České republice již od roku 1997 a řadí se k těm naprosto nejlevnějším obchodům s potravinami a smíšeným zbožím u nás. Je to také proto, že se jedná o diskontní řetězec, což znamená, že se právě diskontní Penny Market snaží konkurovat klasickým prodejnám a supermarketům, a to zejména co nejnižší cenou svého zboží.

Z výzkumu diskontního řetězce PENNY na reprezentativním vzorku více než 500 respondentů vyplývá, že se zvyšuje počet lidí, kteří nakupují nebo dávají přednost nákupu v diskontních prodejnách před klasickými supermarkety. PENNY je uváděno jako nejznámější diskontní řetězec u nás (51 %), současně jej dvě třetiny respondentů vnímají jako nejvíce diskontní. V celém segmentu diskontu pak nakupuje v současné době 85 % respondentů.

https://www.penny.cz/mediaweb/press-releases/tz-pruzkum-diskontni-retezce-tahnou-nejvice-laka-cena

Co levně zakoupíte v Penny Marketu?

Obvykle se v obchodech s potravinami vyplatí nakupovat tzv. privátní značky, což jsou soukromé značky každého většího obchodního řetězce u nás. Nejlevněji tedy v Penny Marketu zakoupíte privátní značky Penny, což jsou:

  • mléčné produkty Bony
  • nápoje Tanja
  • masné výrobky Dobré maso, Karlova koruna nebo také Řezníkův talíř
  • sezónní privátní značky Na Gril! a Selection

Spotřební zboží

V Penny Marketu však naleznete také spotřební zboží a domácí potřeby za skvělé ceny. Můžete tak nakoupit levné oblečení, povlečení, doplňky a dekorace nebo třeba hračky na písek za rozumné peníze.