Recenze

Nejlepší vlasová kosmetika z dm: 3 značky s dobrým hodnocením

Nejlepší vlasová kosmetika z dm: 3 značky s dobrým hodnocením

Zajímá vás, jaká je ta nejlepší vlasová kosmetika z dm? Máme pro vás hned několik tipů na produkty, které se rozhodně vyplatí vyzkoušet! Přinášíme vám tipy na produkty z kategorie vlasové péče, které jsou podle zákazníků drogerie dm ty nejlepší.

Vlasová kosmetika z dm za hubičku

Nejlepší poměr mezi cenou a výkonem najdete u polské značky Ziaja. Řada, která obsahuje kakaové máslo začíná na krásných 45 korunách a svým „výkonem“ dalece převyšuje i násobně dražší značky. Vyzkoušet musíte také produkty obsahující kozí mléko, a to nejen ty vlasové. V nabídce značky Ziaja najdete i řadu obsahující olivový olej, s tou však zákazníci nejsou spokojeni tak jako se dvěma předchozími.

  • Ziaja kozí mléko (šampon, kondicionér, maska) od 59,90,-
  • Ziaja kakaové máslo (šampon, kondicionér, maska) od 44,90,-

Celá řada funguje nejlíp

Podle desítek spokojených zákazníků drogerie dm je jednou z nejlepších značek vyrábějících vlasovou kosmetiku Elseve od L´Oréal Paris. Jejich červená řada určená na barvené vlasy se těší plnému hodnocení od desítek zákazníků. O nic hůř si ale nevede ani fialová řada Hyaluron Plump, která vám pomůže s lepší hydratací, snazším rozčesáváním, vyhlazením a leskem vašich vlasů. Cenově patří tato vlasová kosmetika spíš na tu levnější stranu škály, jelikož šampony vás vyjdou zhruba na osmdesát korun.

  • Elseve Color Vive (šampon, maska i kondicionér) od 79,90,-
  • Elseve Hyaluron Plump (šampon, maska i kondicionér) od 89,90,-

Udělejte si výlet na Havaj!

Na předních příčkách se drží také vlasová kosmetika Maui Moisture. Pokud tedy chcete Maui vidět, nemusíte na Havaj letět, ale stačí vám jenom zajít do nejbližší dm prodejny. V ideálním případě opět sáhněte po setu šamponu a kondicionéru, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků. Cena 269,- za lahvičku vás sice může odradit, v porovnání s jinými šampony má však alespoň větší objem, a proto vám déle vydrží.

  • Maui Moisture šampon na vlasy Coconut Oil 269,-
  • Maui Moisture kondicionér na vlasy Coconut Milk 269,-