Další

Žlučové mýdlo dm: Ty nejlepší možností pro rok 2024

Žlučové mýdlo dm: Ty nejlepší možností pro rok 2024

Žlučové mýdlo si získalo značnou oblibu díky své schopnosti odstraňovat odolné skvrny a nečistoty z oděvů a tkanin. Tento typ mýdla je dostupný v různých formách a pod různými značkami. Například pokud hledáte žlučové mýdlo dm, můžete narazit hned na 5 variant.

Žlučové mýdlo dm – co vše je dostupné

V drogeriích řetězce dm najdete hned 5 produktů, které žlučové mýdlo obsahují.

  • Denkmit žlučové mýdlo, 100 g
  • TIERRA VERDE žlučové mýdlo, 140 g
  • SAVO žlučové mýdlo, 100 g
  • Frosch odstraňovač skvrn žlučové mýdlo, 75 ml
  • Denkmit tekuté žlučové mýdlo, 250 ml

Denkmit žlučové mýdlo, 100 g

Podle popisu výrobce toto mýdlo účinně odstraňuje mastnotu, olej, znečištění od rtěnky, skvrny od rajčat, inkoustu, krve a další. Poslouží vám i jako předúprava silně znečištěných límců a manžet.

TIERRA VERDE žlučové mýdlo, 140 g

Značka Tierra Verde hrdě nabízí variantu žlučového mýdla vyrobenou z přírodní hovězí žluči, která vyniká především při odstraňování skvrn organického původu. Lze ho použít na přírodní i syntetická vlákna bílých i barevných textilií.

SAVO žlučové mýdlo, 100 g

Žlučové mýdlo Savo obohacené o volskou žluč obstojí jako specializované prací mýdlo na odstraňování skvrn z tkanin podle výrobce zcela bez potíží. Je určeno pro širokou škálu typů a barev textilií, u nichž zajišťuje vysoce účinné odstraňování skvrn a nečistot. Neobsahuje žádné přidané vonné látky a barviva.

Frosch odstraňovač skvrn žlučové mýdlo, 75 ml

Značka Frosch nabízí odstraňovač skvrn na bázi žlučového mýdla, ovšem v rostlinném podání. Tento přírodní roztok si dokáže poradit se skvrnami od oleje, omáček, krve a vajec, a je použitelný na všechny textilie výjimkou hedvábí.

Denkmit tekuté žlučové mýdlo, 250 ml

Toto tekuté žlučové mýdlo se obohaceno o Bitrex. Skvěle proto funguje na olejové skvrny, skvrny na bázi bílkovin (make-up, krev) a další. Tato tekutá varianta je vhodná pro předčištění skvrn před běžným praním a je ideální pro bílé a stálobarevné oblečení.