Další

Jsem sama a nešťastná: 5 tipů, jak být single a nezbláznit se z toho

Jsem sama a nešťastná: 5 tipů, jak být single a nezbláznit se z toho

Ne každá z nás si užívá svobodný život bez partnera. Ve vztazích by se ale nemělo spěchat a vždy byste měla počkat na toho správného než se unáhlit a možná si ještě více ublížit. Jak ale toto mezidobí bez partnera přečkat a nezbláznit se z toho?

  • Utřiďte si myšlenky
  • Zaměstnejte hlavu
  • Travte více času s přáteli
  • Plňte si své sny
  • Užívejte si svobodného života

Utřiďte si myšlenky

Není nic horšího než jít ze vztahu do vztahu a nemít čistý stůl. Zamyslete se nad tím, proč váš vztah skončil, poučte se z toho a nechte život dál plynout. Věřte nebo ne, určitě ještě neskončil. Zamyslete se nad tím, co od života čekáte a můžete se vydat na cestu.

Zaměstnejte hlavu

Pokud nemáte žádné koníčky, není nic jednoduššího, něž se je vytvořit. Ať už je to sport, tanec nebo jen procházky, je to jedno. Nabije vás to energií, budete se dobře cítit a například díky sportu si perfektně vytvaruje postavu, což vám velmi zvýší sebevědomí. A to je základní stavební kámen šťastného života.

Travte více času s přáteli

Po rozchodu by měli být samozřejmostí přátelé. Dokáží vás rozptýlit, můžete se jim svěřit, díky čemuž se vám velmi uleví. Pokud nemáte blízké přátele, můžete si najít kamarády online. Může to být taky skvělý start pro poznávání nových lidí. Pozor ale na podvodníky!

Plňte si své sny

Není vhodnější čas než plnit si své sny, když jste svobodná, takže byste toho měla využít naplno. Dosud vás partner brzdil nebo jste se bála, co by vám na to řekl? Teď už se o názory ostatních starat nemusíte!

Užívejte si svobodného života

Být single neznamená, že váš život skončil. Naopak pro mnohé (obzvlášť po dlouhých a toxických vztazích) je rozchod vysvobozením. Váš stav je jen dočasný a lze poměrně jednoduše změnit, až budete připravená. Jen dejte světu vědět, že existujete, což s nabytým sebevědomím, půjde poměrně snadno!