Recenze

Nejlepší drogerie v ČR: nakupujete v ní 2024 i vy?

Nejlepší drogerie v ČR: nakupujete v ní 2024 i vy?

V České republice máme tři hlavní sítě drogerií. Jde o drogerii dm, ROSSMANN a Teta. Každá z nich má svá pro a proti, jaká je ale ta nejlepší drogerie v ČR? Dm drogerie má v současnosti vybudovanou největší síť skoro dvě stě padesáti prodejen, ROSSMANN i Teta se pohybují přes sto padesát.

Všechny tři navíc nabízí možnost nákup v kamenných prodejnách doplnit objednávkou online a výběr můžete doplnit produkty privátních značek. Každá z nich také svým zákazníkům poskytuje bonusový program, díky němuž mohou ušetřit nemalé částky. Zdá se, že jsou poměrně srovnatelné. Jak tedy rozhodnout, která je ta nejlepší drogerie v ČR?

Zákazníci volí drogerii dm    

Zákazníci označují jako nejlepší drogerii dm. Proč? V první řadě hraje zásadní roli velký výběr produktů doplněný o privátní značky, které bývají zpravidla cenově dostupnější, než jak je zvykem u „značkové“ konkurence. Tyto vlastní výrobky dm ale nejsou spojeny s horším hodnocení, a proto se jejich nákup podle hodnocení a recenzí zákazníků vyplatí.

  • Velký výběr produktů
  • Privátní značky
  • Ceny
  • Kamenné prodejny i e-shop
  • Bonusový program
  • Zákaznický servis

Bonusový program drogerie dm je navíc oproti jiným velmi výhodný. Získáte díky němu slevy na celé značky. Především ale můžete sbírat body, které posléze proměníte za vás nákup. Za každou utracenou stovku tak získáte korunu zpět, počet bodů však můžete několikanásobně zvýšit, pokud nakupujete ekologické produkty nebo značky ve speciálních akcích.

Ročně tak průměrná rodina díky dm active beauty programu ušetří klidně i několik tisíc. A to nepočítáme nízké ceny dm privátních produktů. Vyzdvihovaná je také kombinace přehledně uspořádaných prodejen a internetového obchodu. Příjemné prodavačky a vstřícný zákaznický servis už jsou jenom takovou třešničkou na dortu.

Zdroje:

https://retailnews.cz/aktualne/spolecnost-dm-slavi-30-let-uspesneho-pusobeni-na-ceskem-trhu/
https://byznysprospolecnost.cz/spolecnost-dm-se-stala-absolutnim-vitezem-narodni-ceny-kvality-ceske-republiky/