Krása a módaVlasy

Nejlepší blond barva na vlasy z drogerie: 5 favoritů roku 2023

Nejlepší blond barva na vlasy z drogerie: 5 favoritů roku 2023

Pokud hledáte nejlepší blond barvy na vlasy z drogerie, může být výběr značky a odstínu zmatený. Zde jsou některé z nejlepších blond barev na vlasy z drogerie, které jsou k dispozici na trhu.

L’Oréal Paris Preference

L’Oréal Paris Preference je řada blond barev na vlasy z drogerie, která nabízí širokou škálu odstínů blond, včetně světlých a platinových odstínů. Barvy obsahují kondicionéry, které pomáhají chránit vlasy a zanechávají je hebké a lesklé. Mezi oblíbené odstíny patří například Ultra-Light Cool Crystal Blonde nebo Island blond popelavá. Barvy jsou dlouhotrvající a mají vysoce odolné barvící složky, díky kterým vydrží barva lesklá a zářivá až do dalšího barvení.

Garnier Nutrisse

Garnier Nutrisse je řada blond barev na vlasy z drogerie, která nabízí širokou škálu odstínů blond, včetně teplých a studených tónů. Barvy obsahují oleje, které pomáhají chránit vlasy a zanechávají je hebké a lesklé. Mezi oblíbené odstíny patří například Vanilková blond nebo Popelavá světlá blond. Barvy jsou dlouhotrvající a mají vysoce odolné barvící složky, díky kterým vydrží barva lesklá a zářivá až do dalšího barvení.

Schwarzkopf Palette Deluxe

Schwarzkopf Palette Deluxe je řada blond barev na vlasy z drogerie, která nabízí širokou škálu odstínů blond, včetně studených tónů. Barvy obsahují mikrooleje, které pronikají do vlasových vláken a uzamykají v nich své studené barevné pigmenty. Mezi oblíbené odstíny patří například Chladná blond nebo Chladná střední blond. Barvy jsou dlouhotrvající a mají vysoce odolné barvící složky, díky kterým vydrží barva lesklá a zářivá až do dalšího barvení.

Syoss Oleo Intense

Syoss Oleo Intense je řada blond barev na vlasy z drogerie, která nabízí širokou škálu odstínů blond, včetně popelavých a oříškových odstínů. Barvy jsou posílené oleji, které pomáhají chránit vlasy a zanechávají je silné a zdravé. Barvy jsou bez amoniaku a mají dlouhotrvající účinek. Mezi oblíbené odstíny patří například Popelavá blond nebo Oříškově plavá.

Garnier Olia

Garnier Olia je řada blond barev na vlasy z drogerie, která nabízí širokou škálu odstínů blond, včetně písečné, světlé a duhové blond. Barvy obsahují 60 % olejů, neobsahují amoniak ani silikony a zaručují intenzivní a sytou barvu. Barvy přináší až 3x lesklejší výsledek a až 100 % krytí šedivých vlasů. Vlasy jsou po použití barvy o 35 % hebčí a o 17 % zářivější.