Krása

Kosmetika Cien z Lidlu: 3 produkty, které u nás vedou – seznamte se s nimi

Kosmetika Cien z Lidlu: 3 produkty, které u nás vedou – seznamte se s nimi

Kosmetika značky Cien patří pod známý řetězec Lidl. Tato německá značka nabízí širokou škálu kosmetických výrobků a je oblíbená také díky tomu, že nabízí kvalitní produkty za přijatelné ceny.

Pokud s touto kosmetikou teprve začínáte a rádi byste pro začátek sáhli po těch opravdu osvědčených „držácích“, na které lze najít ty nelepší recenze, pak vsaďte na tyto tři produkty.

Kosmetika Cien z Lidlu: 3 produkty, které u nás vedou aneb seznam 3 opravdu výjimečných produktů:

  • Hydratační krém Aqua Moisturizing cream
  • Šampon a kondicionér Repair & Care Duo
  • Micelární voda Fresh

Hydratační krém Aqua Moisturizing cream: hydratace s nádechem luxusu

Tento hydratační krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, superhvězdu péče o pleť, která je známá svou schopností zadržovat vlhkost a udržovat vaši pokožku pružnou. Tento hydratační krém navíc vyniká svou lehkou texturou, takže je vhodný pro všechny typy pleti a rychle se vstřebává, aniž by zanechával mastné stopy.

Duo šampon a kondicionér Repair & Care: univerzální pomocník

Cien Šampon Repair & Care provitamin shampoo and conditioner je na našem trhu také velmi oblíbený. Jde vlastně o praktické duo obsahující revitalizační šampon a vyživující kondicionér, které vaše vlasy nejen vyživí, ale také jim dodají zdravý lesk a zvětší jejich objem.

Podle recenzentek jde o skvělé řešení suchých a silně poškozených vlasů, a to díky vysoké koncentraci provitaminu B5 a směsi přírodních olejů, které vlasy vyživují a hydratují. Ceněno je u něj také praktické balení a uživatelsky přívětivý design lahviček, který se dobře drží a neklouže.

Micelární voda Fresh: Šikovná cenově dostupná kosmetická pomůcka

Micelární voda Fresh Micellar Water je oblíbenou volbou pro odstraňování make-upu a čištění obličeje. Je známá svými jemnými, ale účinnými čisticími schopnostmi, přičemž vás obličej zanechá čistý a svěží. Navíc je vhodná pro všechny typy pleti, včetně té citlivé a se sklony k červenání.