KrásaKrása a móda

Nejlepší řasenky z drogerie: 3 tipy pro rok 2024

Nejlepší řasenky z drogerie: 3 tipy pro rok 2024

Hledáte tu pravou řasenku, která vám vykouzlí neodolatelné řasy? Připravili jsme si pro vás tři nejlepší řasenky z drogerie a jako bonus vám poradíme, jak správně nanést řasenku tak, aby byl efekt stoprocentní.

Lash Sensational Sky High od Maybelline

Řasy až do vesmíru vám zaručí voděodolná řasenka Sky High. Díky výtažku z bambusu vám řasenka Lash Sensational Sky High zajistí dlouhé a husté řasy bez pocitu zatížení pro váš dokonale uhrančivý pohled. O dlouhotrvající výdrž nalíčených řas se postará voděodolné složení a o maximální zvýraznění zase úzký flexibilní kartáček Flex Tower, který zachytí každou řasu. Velmi snadno se odličuje dvoufázovým odličovačem.

The Colossal Bounce od Maybelline

Chcete, aby vaše řasy působily plnějším dojmem a získaly pružnost a zahnutý tvar? Tato řasenka se postará o obojí. Pokrývá řasy od kořínků po konečky souvislou vrstvou výrazné černé barvy. Řasám dodává velký objem a zároveň je od sebe odděluje díky hustého kartáčku Curl ’N’ Bounce. Jde o řasenku, která se nedrolí, je dlouhotrvající a odolná vůči rozmazávání, zůstanou vaše řasy perfektně nalíčené až po dobu 24 hodin.

Telescopic Lift od L’Oréal Paris

O okamžitý lifting se postará řasenka pro objem a natočení řas L’Oréal Paris Telescopic Lift. Obsahuje patentovaný kartáček se dvěma typy štětinek s háčky uchopí, nadzvedne a dokonale oddělí každou řasu. Udržuje 36 hodin pozvednuté řasy, zároveň je nezatěžuje a snadno se nanáší.

Aplikování řasenky

  • Nejdříve sáhněte po kleštičkách a opatrně si natočte řasy.
  • Poté si na čisté a natočené řasy naneste sérum pod řasenku, které vám řasy vyživuje.
  • Pak už stačí sáhnout po vaší oblíbené řasence, kterou aplikujte od kořínků po konečky.
  • Pokud máte řasy mírně slepené, použijte hřebínek na řasy.

Shrnutí

Výše jsme pro vás sepsali 3 nejlepší řasenky z drogerií. Mezi ně jsme zařadili od Maybelline Ski High, Colossal Bounce a od L’Oréal Paris Telescopic. Na úplný závěr jsme si jako bonus připravili návod, jak aplikovat řasenku tak, aby byla stoprocentní.