Horoskopy

Nejhorší dvojice podle horoskopu: Tyhle páry k sobě prostě nesedí

Nejhorší dvojice podle horoskopu: Tyhle páry k sobě prostě nesedí

Každý člověk je originál a jeho vlastnosti částečně předurčuje i znamení, v němž se narodil. I když spolu vytváříme páry, některá znamení se k sobě rozhodně nehodí.

Lev a Štír

Tato znamení jsou obě velmi silná. Často spolu bojují ve vztahu o dominanci. Tyto sváry jsou pro ně často velmi zničující. Lev má problém s upřímností, Štír ji naopak přímo vyžaduje. Štír velmi často žárlí a kličky Lva jej doslova ničí.

Beran a Býk

Obě znamení jsou dokonale tvrdohlavá, což je jejich problém. Jakmile se dostanou do sporu, ani jedno nechce ustoupit. Díky zbytečným dohadům dochází ve vztahu k odcizení. Býk se opakovaně ptá na vztah, což Berana vyčerpává a raději ze vztahu odchází.

Vodnář a Blíženci

Vodnář nebývá rád středem pozornosti, zato Blíženci jsou extroverti, velmi rádi se vyjadřují nahlas. Blíženci jsou nerozhodní, což Vodnáře irituje. Vodnář je osobnost velmi nerozhodná, někdy zmatkuje. Tyto vlastnosti nemá Vodnář v oblibě.

Ryby a Váhy

Pokud těmto dvěma znamením bude vyhovovat krátkodobý vztah, jsou pro sebe ideální volbou. Obě znamení dávají přednost romantice a vše si dokonale idealizují. Na delší vztah však k sobě obě potřebují někoho jiného.

Rak a Kozoroh

Kozoroh je citově nevyzrálý a Rakovi neumí vyznat lásku. Ten toto vyznání ke svému života naopak potřebuje. Proto velká část vztahů těchto dvou znamení brzy zaniká.

Blíženci a Kozoroh

Tato znamení jsou dokonale odlišná. Blíženec je společenský, vyhledává zábavu a chce neustále zažívat něco nového. Kozor je naopak raději více doma, tráví hodně času prací, což se Blížencovi nelíbí. Kozoroh plánuje vše do nejmenšího detailu. Blíženec je naopak dokonale spontánní, reaguje podle svých pocitů.

Vodnář a Rak

Rak je nezávislý a rád vyhledává samotu. Nevadí mu být doma. Vodnář naopak vyhledává dobrodružství a má rád volnější myšlenky. Je dostatečně sebevědomý. Rakovi sebevědomí chybí a tak může občas na Vodnáře žárlit. Ve vztahu těchto dvou znamení se střetává citlivost a něha s citovým chladem a emoční labilitou.