Horoskopy

Horoskop na dnešek – sobota 21.10.2023. Rak má sklony k pesimismu, Váhy potkají novou lásku

Horoskop na dnešek – sobota 21.10.2023. Rak má sklony k pesimismu, Váhy potkají novou lásku

Beran

Dnes se budete raději držet starých, zavedených postupů. Ničemu, co nemáte vyzkoušené, nedůvěřujete. Přesto můžete přijít na originální nápady, které získají podporu ve společnosti. Nebojte se realizovat své plány, budete mít veliké štěstí. Hrozí vám žaludeční potíže, proto si dávejte pozor na to, co jíte. Snažte se také omezit alkohol. Zvyšují se vaše ambice. Zaměření se na sebe sama ve vás může vyvolat arogantní chování k ostatním.

Býk

Nebojte se zpestřit si život něčím novým. Vyzkoušejte nové kurzy nebo činnosti, o které jste měli zájem, ale báli se je zkusit. Věřte své intuici, protože vás může dovést na místo ve správný okamžik. Otevře se vám zajímavá příležitost, nad kterou nebudete příliš dlouho váhat. Ve vztazích cítíte určité ochlazení. Máte pocit, že partner vám nedává tolik, kolik si zasloužíte. Zařiďte si společnou dovolenou. Ve vašem životě se může objevit někdo z minulosti, koho jste už dlouho neviděli.

Blíženci

Pokud dnes máte pracovní schůzku, můžete si mnout ruce. Bude úspěšnější, než jste doufali. Zaměstnanci mají velice dobré vyhlídky na pracovní postup nebo finanční odměnu. Žádné velké problémy nemusíte očekávat, všechno půjde hladce ve všech oblastech života. Využijte svůj energetický potenciál a vrhněte se do reorganizace domu. Na konci dne si dopřejte relaxační horkou koupel. Buďte pozorní ke svým blízkým.

Rak

Dnes můžete lépe porozumět sami sobě. Snažte se ke svěřeným úkolům přistupovat pozitivně. Uvědomte si, že život je krásný a nehledejte na všem šmouhy. Pokud si zachováte optimismus, mohou se pro vás problémy stát výzvou, na které si zlepšíte sebevědomí. Dejte si pozor na tučná a kořeněná jídla, ta by vám totiž mohla způsobit zažívací potíže. Máte sklon k pesimismu, braňte se mu zuby nehty! Nenechte se nikým vyprovokovat.

Lev

Po komunikační stránce dnes budete na velmi vysoké úrovni. Můžete toho využít v různých oblastech života. V zaměstnání se vám může podařit prosadit svůj nápad nebo alespoň získat kolegy na svou stranu. Budou s vámi rádi spolupracovat, protože se umíte dobře vyjádřit a navíc jste empatičtí k ostatním. Můžete otevřít též problém, který visí ve vašem osobním životě. Nešetřete něžnými slovy. Abyste se vyhnuli negativní energii, zůstaňte neustále v pohybu.

Panna

Budeme mít chuť pomáhat všem lidem ve vašem okolí. Dávejte si ale pozor, ať je vaše pomoc zapotřebí. Můžete se věnovat dobrovolnické práci. Nebuďte slepí ale také vůči svým blízkým. Je pravděpodobné, že někdo potřebuje pomoct, i když si o ni neřekne a spíše se snaží tuto skutečnost skrývat. Mějte oči otevřené, protože právě vy můžete pomoci vyřešit nepříjemnou situaci. Máte velkou šanci zbavit se přebytečných kilogramů.

Váhy

Věříte sami v sebe. To je obrovská výhoda, kterou můžete uplatnit v různých oblastech svého života. Na pracovišti jednáte natolik sebevědomě, že vás ostatní rádi následují a nechají se nadchnout vašimi nápady. Doma budete pro svého partnera velice přitažliví. Nezadaní, vy byste měli vyrazit do společnosti, protože je velká šance, že narazíte na velice zajímavou osobu. Vyhýbejte se emočnímu stresu, pod jehož vlivem se můžete dopustit nechtěných akcí.

Štír

Můžete se těšit na příjemná setkání s lidmi z vaší minulosti, ale také na setkávání s novými lidmi. Vypadáte velice komunikativně a jste přitažliví pro své okolí. Díky tomu budete středem pozornosti. Drhnout to bude v komunikaci s dětmi. Nechcete ustoupit ani o krok, setkáváte se ale se stejným postojem. Zkuste se zamyslet nad tím, jestli tuto nepoddajnost neodkoukali od vás. Budete mít štěstí ve všech věcech souvisejících s nemovitostmi.

Střelec

Zkuste přehodnotit své názory na život, protože pak můžete objevit nové příležitosti. Je velice pravděpodobné, že se podceňujete a díky tomu se připravujete o úspěch. Snažte přemýšlet pozitivně. Zjistíte, že všechny úkoly bude velice snadné vyřešit. Váš imunitní systém je podlomený, snažte se jej posílit vitamínem C. Spíše než doplňky stravy ale investujte do ovoce a zeleniny. Pokud již cítíte, že se o vás pokouší nemoc, dejte si zázvor nebo rakytník.

Kozoroh

Dnešní den bude velmi hektický. Můžete ale navázat velice užitečné kontakty. Čekají vás setkání, která jsou do budoucna důležitá, a to jak v práci, tak také v osobním životě. Rozhodně se nudit nebudete. Mohou se objevit zažívací potíže, vyhněte se alkoholu a tučným jídlům. Ve vašem životě může dojít ke změnám. Je pravděpodobné, že budete potřebovat podporu svých blízkých. Nevěřte lákavým a neodolatelným nabídkám. Je to vždy jen podvod.

Vodnář

Je ideální čas na realizaci kreativních nápadů. Vaše mysl překypuje originalitou. Neomezujte svou fantazii. Pamatujte si, že odvaha, kterou dnes projevíte, se vám vyplatí. Zkuste se obklopit podobně smýšlejícími lidmi. Je ideální čas zbavit se přebytečných kilogramů. Nevsázejte na „zaručené“ diety. Zaměřte se na zdravou stravu a dostatek tekutin. Máte dobré pozorování, takže můžete urovnat konflikty lidí ve vašem okolí.

Ryby

Přitahujete pozornost ostatních lidí a jste nuceni komunikovat. I když byste raději seděli někde v koutku o samotě, nedaří se vám to. Připravte se na rušný společenský život, ve kterém si užijete i flirtování. Pokud budete aktivní, můžete zažít něco výjimečného. Snažte se ale dostatečně spát, protože vám hrozí též únava. Pokud vás čekají transakce v oblasti nemovitostí, nemusíte mít strach. Budou úspěšné.