Krása a módaVlasy

Ležérní svatební účesy: 3 tipy na svatbu v roce 2024

Ležérní svatební účesy: 3 tipy na svatbu v roce 2024

V posledních několika letech se na vrchních žebříčcích svatebních trendů drží svatby na venkově a ve stodolách, které nahradily dříve oblíbené zámecké svatby. Zatímco v zámeckém prostředí se nevěsty snažily stylizovat do načančaných princezen, na louku se tento look příliš nehodí. Proto dnešní nevěsty vyhledávají romantické šaty se spoustou krajek a volí ležérní svatební účesy.

  • Dejte šanci copům
  • Rozpuštěné vlasy nejsou pro každého
  • Ideální kompromis

Copy vaše vlasy zkrotí

K romantickým a hippie stylům se výborně hodí různé variace copů. Ne, opravdu tím nejsou myšleny dva utažené copy, jaké jste nosila ve druhé třídě základní školy. Zkuste se ale zamyslet nad takovým zapleteným copem na stranu.

Rozpuštěné vlasy jsou risk

Pokud vám vlny na vlasech obecně dobře drží, můžete si rozpuštěné vlasy dovolit. Budete působit jako víla. Pamatujte ale, že svatební den trvá v porovnání s jinými událostmi skutečně dlouho, a focení, na kterém chcete být krásná, přichází často na řadu až v podvečer.

Poloviční drdol

Rozpuštěné vlasy navíc lezou do očí, zacuchávají se a v horkém letním dni „přitápí“. Zkuste se proto zamyslet nad nějakým kompromisem. Krásně vypadají různé poloviční drdoly. Vytvoříte je velmi jednoduše. Stačí vlasy navlnit a na temeni hlavy vrchní část vlasů sepnout. Účes bude vypadat déle hezky, a přitom zachováte dojem rozpuštěných vlasů. Proto jsou variace na poloviční drdol ideální ležérní svatební účesy.

Shrnutí

Je dobré, že své vlasy znáte a víte, jak v různých situacích reagují. Proto se nepouštějte do velkých experimentů. Zvolte účes, ve kterém se cítíte svá, a kašlete na aktuální módu. Je důležité, abyste se líbila především sobě a svému budoucímu manželovi. Tedy jediným dvěma lidem, kteří jsou zvyklí vás dennodenně potkávat v pyžamu a bez make-upu. Proto je jen a jen na vás, jaký ležérní svatební účes zvolíte.