Krása a módaVlasy

Krásné účesy – výběr pro rok 2024

Krásné účesy – výběr pro rok 2024

Jaké krásné účesy jsou trendy právě v tomto roce? Pokud právě zvažujete změnu účesu a chybí vám inspirace, pak jste tady správně. Přinášíme vám přehled TOP účesů, na které můžete v tomto roce vsadit.

Tipy na krásné účesy pro tento rok

Trendy krásné účesy jsou skvělou příležitostí, jak vyjádřit svůj styl. S pomocí účesu také často ukojíme svoji touhu po změně. Ne vždy ale máme představu, jaký účes zvolit. Od toho je tu naše inspirace na krásné účesy pro tento rok. Račte si vybrat!

  • Vrstvené střihy
  • Klasický bob
  • Wolf cut
  • Vlnité vlasy
  • Pixie
  • Rovná ofina

Dlouhé vrstvené střihy

Hledáte inspiraci na krásné účesy pro tento rok? Pak vám můžeme doporučit vydat se směrem dlouhých vrstvených střihů. Je jedno, jak dlouhé máte vlasy. Díky jednotlivým vrstvám získá tento účes příjemný šmrnc. Navíc je to účes nenáročný na styling.

Pixie

Mezi krásné účesy řadíme také pixie. Další klasika, na kterou se můžete spolehnout, hledáte-li nějakou změnu. Typicky krátký účes, který vypadá velmi moderně. Nebojíte-li se tedy kratších vlasů, jděte do tohoto účesu.

Klasický bob

Jestli nějaký účes nezklame, pak je to klasický bob. Populární krásný účes, který přitom může mít mnoho podob – liší se délkou i variací. Letošní rok je v kurvu jemný bob, který je na pohled volnější a ležérnější.

Wolc cut neboli vlčí střih

Už jste slyšeli o tzv. vlčím střihu? I wolf cut můžeme zařadit mezi krásné účesy, které jsou v tomto roce oblíbenější nežli dříve. Tento účes je typický svými vrstvami, spojuje v sobě dva trendy účesy a vytváří ten nejlepší celek.

Vlnité vlasy

Vlnité vlasy jsou v TOPU snad každý rok a ten letošní tomu nemůže být jinak. Jistou výhodu mají ženy, které mají vlnité vlasy od přírody. Nicméně i majitelky rovných vlasů si nemusí zoufat – vlny se dají vytvořit kulmou, natáčkami, žehličkou na vlasy nebo klasickými zapletenými copy.

Rovná ofina

Letošní rok se mimo jiné ponese v duchu rovně střižené ofiny. Ano, rovná ofina sice není pro každého, ale kdo se ji naučí nosit, ten nelituje.